Про проєкт

«ПИВО. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ» – проєкт медіагрупи «Технології та Інновації» про українське та світове пивоваріння.

Ми постаралися зробити журнал і сайт цікавими для пивоварів: вони будуть не тільки читачами, а й головними героями. Наш проєкт орієнтований на сучасні технології, на впровадження інновацій в бізнесі, і пивоваріння в цьому плані є відмінним майданчиком для просування нових технологій, адже нове пиво вимагає особливих якісних характеристик і особливих підходів.

Протягом останніх років в Україні, слідом за європейськими країнами, відбувається справжня крафтового революція: у великих та невеликих населених пунктах масово відкриваються пивні ресторани, пивоварні, паби, розширюються торгові мережі, що мають в асортименті крафтового пиво. Поступово змінюється і світогляд споживачів, які відкривають для себе принципово новий напій, виготовлений на сучасному обладнанні, з високоякісної сировини. Справжні пивовари стверджують: «Щоб варити пиво, потрібно його любити!» Саме для таких людей, – новаторів в пивоварінні, рівнятися на кращий світовий досвід крафту, – ми і проводимо свої заходи. При цьому ми суворо дотримуємося принципів, проголошених спочатку, ще на Першому Всеукраїнському Форумі пивоварів і рестораторів.

Сьогодні проєкт «Пиво.Технології та Інновації» – це журнал Beer.Technologies&Innovations, інформаційний портал beertechdrinks.com, Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів, Дегустаційний конкурс пива і сидрів East European Beer Award.

А ще активні майданчики для спілкувавання у соціальних мережах:
Facebook: ПИВО. Технологии и Инновации
Craft beer forum
Instagram https://www.instagram.com/beer.ti_journal/
Telegram https://t.me/beertinews

 


«ПИВО. ТЕХНОЛОГИИ И ИННОВАЦИИ»- проект медиагруппы «Технологии и Инновации» об украинском и мировом пивоварении.

Мы постарались сделать журнал и сайт интересными для пивоваров: они будут не только читателями, но и главными героями. Наш проект изначально, в силу своей концепции, ориентирован на современные технологии, на внедрение инноваций в бизнесе, и пивоварение в этом плане является отличной площадкой для продвижения новых технологий, ведь новое пиво требует особых качественных характеристик и особых подходов.

На протяжении последних лет в Украине, вслед за европейскими странами, происходит настоящая крафтовая революция: в крупных и небольших населенных пунктах массово открываются пивные рестораны, пивоварни, пабы, расширяются торговые сети, имеющие в ассортименте крафтовое пиво. Постепенно меняется и мировоззрение потребителей, открывающих для себя принципиально новый напиток, изготовленный на современном оборудовании, из высококачественного сырья. Настоящие пивовары утверждают: «Чтобы варить пиво, нужно его любить!» Именно для таких людей, – новаторов в пивоварении, равняющихся на лучший мировой опыт крафта, – мы и проводим свои мероприятия. При этом мы строго следуем принципам, провозглашенным изначально, еще на Первом Всеукраинском Форуме пивоваров и рестораторов.

Сегодня проект «Пиво.Технологии и Инновации» – это журнал Beer.Technologies & Innovations, информационный портал beertechdrinks.com, Международный Форум пивоваров и рестораторов, Дегустационный конкурс пива и сидров East European Beer Award.

А еще активные площадки для общения в социальных сетях:

Facebook: ПИВО. Технологии и Инновации
Craft beer forum
Instagram https://www.instagram.com/beer.ti_journal/

Telegram https://t.me/beertinews

Напишите нам!