Дівчина-пивовар з Рівного зварила пиво з коноплями

Перше конопляне пиво зварили у Німеччині, відтоді цей напій став популярним у країнах Європи та Америки. В Україні конопляне пиво – велика рідкість. Минулого четверга в рівненській  пивоварні «Броварня на Грушевського» презентували новинку – «Конопляне пиво».

Читати далі

Пиво помогает улучшить память: японские ученые назвали новое свойство популярного напитка

Ученые из Японии провели масштабное исследование с использованием добровольцев, у которых уже началось выборочное снижение когнитивной деятельности и появились проблемы с памятью. Возраст добровольцев – от 45 до 69 лет, сообщает издание The Standart. 

Читати далі

Ліцензію на виробництво спирту можуть отримати підприємства будь-якої форми власності

1 липня вступив в дію Закон про лібералізацію діяльності у сфері виробництва і обігу спирту етилового (від 03.12.2019 № 318-IX). Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Читати далі

Галина Лосева: «Пиво любит компанию и чувство локтя»

Хотите хлеба и зрелищ в условиях семейного ресторана? Поезжайте к Галине ЛОСЕВОЙ – именитому украинскому ресторатору и харизматичной хозяйке загородного ресторана «Трипольское солнце» под Киевом. Здесь по-домашнему уютно и очень душевно. А 9-10 сентября будет еще и по-пивному многолюдно: в «Трипольском солнце» состоится ІХ Международный  Форум пивоваров и рестораторов-2020.

Читати далі

Лайфхаки, які допоможуть швидко охолодити вино і пиво у спеку

Нещодавно група дослідників оприлюднила корисні поради, за допомогою яких можна швидко й ефективно охолодити пляшку пива або вина, повідомляє британський таблоїд The Sun.

Читати далі

Королівський пивзавод «Паровий Бровар» шукає нового власника

Нинішні власники «Парового Бровара» шукають партнерів або ж покупців приміщення старого пивзаводу. На об’єкті можливо здійснювати практично будь-який вид підприємницької діяльності.

Читати далі

Пивний гігант Carlsberg погрожує судом львівській крафтовій броварні

Компанія «Carlsberg Україна» погрожує подати до суду на львівську крафтову пивоварню «Правда» через випуск лімітованої серії пива «1716» з етикеткою, що нагадує відоме пиво «Львівське 1715».

Читати далі

Українська пивоварна компанія додала екомаркування на всі етикетки ПЕТ

Як повідомляє прес-служба AB InBev Efes, компанія оновила етикетки всіх брендів в упаковці ПЕТ, розмістивши на них маркування видів пластику, які використовуються в пластиковій пляшці. Ця ініціатива допоможе ознайомити
споживачів з  матеріалами, з яких складається наша ПЕТ-пляшка, а також допомогти їм швидше знайти всю необхідну інформацію про вид
упакування в одному місці — на етикетці. Сортування відходів та їхня переробка — запорука дбайливого ставлення до природних ресурсів і збереження екосистем. Завдяки переробці відбувається зменшення використання первинних матеріалів, скорочується обсяг вивезення пластику на полігони, знижується засмічення природи пластиком.

Читати далі

Ольга Михайлова, керівник проєкту PROFI CLUB: Система НАССР як поєднання наукового підходу й здорового глузду

отири роки тому набрав чинності Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».  Зазначений закон передбачає впровадження в Україні європейської моделі системи гарантування безпеки і якості продуктів харчування, що базується на процедурах HACCP. Минулоріч  закінчився перехідний період впровадження системи НАССР в Україні, проте й  нині ще не всі знають про цю систему (особливо в невеличких містах), – розповідає Ольга Михайлова.

Читати далі

Чистота оборудования на пивоварне

Опытные пивовары прекрасно знают, насколько важна чистота на производстве. Хотя сусло сразу после варки стерильно, на долгом пути к кегам или бутылкам пиво подстерегает немало опасностей. Если не соблюдать правила санитарии и не промывать регулярно все ёмкости, трубы и соединения, в напиток попадёт посторонняя микрофлора. Дикие дрожжи и бактерии быстро размножаются, вызывают помутнение и портят вкус пива. Они могут заразить и семенные дрожжи – в таком случае инфекция перейдёт к следующей варке. Поэтому современная пивоварня всегда должна быть продезинфицирована и отмыта до блеска. И, конечно, кроме внешнего блеска нельзя забывать о внутренней чистоте. О том, как чистота оборудования на пивоварне влияет на качество продукции, читайте  в журнале Beer.Technologies and Innovation № 9.

Читати далі

Олександр Шаталов, член ради директорів Асоціації «Незалежні броварні України»: виробники пива, вина, сидрів не повинні платити за право продавати власну продукцію

Молода й амбітна організація крафтових пивоварів «Незалежні броварні України» розгорнула активну діяльність на захист інтересів пивоварів. Ідея полягає в тому, що в Україні, яка є членом європейської спільноти, умови для бізнесу повинні бути не гірші, ніж у тій самій Європі і світі. Ситуація в пивоварній галузі ускладнена важкими наслідками карантину, подолати які можливо за підтримки держави, як це і відбувається в усіх цивілізованих країнах. В своєму ексклюзивному інтерв’ю журналу Beer Technologies член ради директорів Олександр Шаталов формує стратегію діяльності галузі і анонсує найближчі напрямки діяльності Асоціації

Читати далі

Фінішував перший спільний проєкт любителів пива та біргіків Beer_Geek_Ale. V1.0

а початку цього року українські любителі пива та інші біргіки об’єдналися з метою зварити власне пиво. У рамках проєкту  Beer_Geek_Ale, сто чотири ентузіасти зібрали необхідну суму грошей, шляхом народного голосування обрали с Sour Double NEIPA в якості бажаного стилю й доручили зварити пиво українській пивоварні Rebrew.

Читати далі

ПІДСУМКОВЕ КОМЮНІКЕ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «МІЦНИЙ КРАФТ 2020: закон і порядок»

10 червня Асоціація Крафтових Дистиляторів України провела онлайн-конференцію, під час якої члени асоціації, малі виробники дистилятів та дистильованих напоїв обговорили проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального щодо малих виробництв дистилятів».

Читати далі

Сколько потеряли рестораны и кафе за время карантина (инфографика)

Выручка украинских заведений общественного питания в апреле составила всего 26% от февральской.  В мае цифры добрались до 50% от докризисных. О том, сколько потеряли кафе и рестораны в карантин, читайте в исследовании компании по автоматизации кафе, ресторанов и магазинов Poster, опубликованном в Telegram-канале «Реве та стогне ресторатор». Исследование базируется на неперсонализированных данных о продажах 4000 заведений общепита Украины и взяты за период с февраля по май 2020 года.

Читати далі

Сільська пивоварня стала фіналістом міжнародного Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award 2020

Журналісти медіа-групи Технології та Інновації своє професійне свято вирішили відзначити на пивоварні, – до того ж, не в місті, а в сільській глибинці. Пивоварня «DUBEN BRÄU» є прикладом успішного бізнес-проєкту, створеного в сільській місцевості, – власне, як і інші крафтові броварні, які сьогодні масово відкриваються в Україні.

Читати далі

Асоціація «Незалежні броварні України» обговорила ліцензування оптової торгівлі із Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Юрій Заставний  та Євген Подлєсних – члени бізнес-асоціації «Незалежні броварні України» поділились власним баченням ліцензування оптової торгівлі та обговорили необхідність зменшення акцизного податку для малих пивоварів із Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Читати далі

Пивний тур у Дніпро: крафт задає тон

Якщо Львів часто називають культурною столицею України, Одесу – гастрономічною, то Дніпро претендує на звання пивної столиці. У будь-якому випадку це місто – помітна точка на пивній карті країни, воно не поступається Харкову, Києву чи Львову. Пивним традиціям Дніпра – більше двохсот років!

Читати далі

Всього через три місяці споживачі отримають «Пивну мапу України» - каталог пивоварень і пивних закладів BEER INSIDE!

Унікальний видавничий та інтернет-проєкт BEER.INSIDE.Пивна мапа України створює команда медіа-групи “Технології та Інновації”. Відтепер всі, хто цікавиться пивом і пивоварінням, хто полюбляє високоякісний продукт, зварений з натуральних інгредієнтів, отримають можливість зорієнтуватися у інформаційному просторі, дізнавшись про українські крафтові, і не тільки, броварні, про їхнє пиво.  А головне, споживач зможе визначити для себе орієнтири в прямому розумінні, адже каталог BEER.INSIDE.Пивна мапа України формується за географічним принципом. В книзі будуть представлені всі регіони України, за алфавітом. А от броварні розташуються по мірі надходження заявок на участь у проєктів. 

Читати далі