Сучасний Varvar - симбіоз творчості та технічної бездоганності

2020 року пивоварня Varvar відзначила 5-річчя. Це знакова дата не тільки в історії компанії, а й в українському крафтовому пивоварінні. Адже Varvar є одним з флагманів
крафтового руху країни. З моменту свого запуску пивоварня завжди знаходилася на піку тенденцій і вістрі технологічного прогресу. Народжуючись як гаражна, сьогодні вона вже фізично не вміщує всі інновації для реалізації творчих задумів. Вирушаємо знайомитися з технічними новинками, інстальованими на реальному виробництві!

Читати далі

Учёные предложили новый способ переработки пивной дробины в пищевой белок и сырьё для биотоплива

Американское общество химиков представило результаты исследования, в рамках которого учёные нашли новый способ использования пивной дробины — они предлагают разделять её на белок для питания людей и клетчатку, которая может стать сырьём для производства топлива, пишет Profibeer.

Читати далі

Чи відбудеться цьогоріч Октоберфест?

Пивовари оцінюють можливість проведення Октоберфесту як «50 на 50». Як розповів представник власників пивних павільйонів фестивалю Петер Інзелькаммер, люди хочуть приїхати на фестиваль, і 95% постійних відвідувачів, як і 2019 року, забронювали звичні столи. Більшість замовлень зробили жителі Мюнхена і околиць, проте є і замовлення від гостей з-за кордону. Втім, готельєри відзначають скорочення числа пошукових запитів і замовлень на час Октоберфесту.

Читати далі

Great American Beer Festival: фестиваль не збиратиме пивну спільноту до 2022 року

Асоціація пивоварів буде проводити конкурс і церемонію нагородження GABF 2021 року, але організатори вирішили перенемти фестиваль на наступний рік. Не зважаючи на зусилля з вакцинації і поступове відновлення роботи,  все ж залишаються  проблеми зі здоров’ям і безпекою для великих заходів із участю 60 000 чоловік.

Читати далі

Пивовари обмінюють пиво на сонячну енергію

Будинки з сонячними панелями на даху тепер можуть отримувати оплату пивом за надмірну електроенергію в Австралії. Пивоварні Carlton and United Breweries або CUB, та Asahi Group пропонують пиво в обмін на сонячну енергію. Це чи не перший у світі такий обмін. Про це пише видання Independent.

Читати далі

Київський крафт. Як у Макарівській Буді готують сидр і питний мед

У 2018 році в селі Макарівська Буда Київської області був зброджений перший Київський сидр виробництва Berryland. Журналісти НВ поспілкувались із Віталієм Карвигою, співзасновником Berryland, про різницю між медовухою та питним медом, про бджіл і яблука.

Читати далі

У Steam з'явиться реалістичний симулятор пивоварні

Студія Auroch Digital займається розробкою відеогри із назвою Brewmaster. Гравці зможуть спробувати себе у ролі справжніх пивоварів.Розробником гри є студія Auroch Digital, а видавцем компанія Sold Out. Точної дати виходу своєї відеогри вони не назвали, але її реліз має відбутися на PC, PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One та Switch.

Читати далі

East European Beer Award: імена володарів золотих медалей організатори назвуть під час Урочистої церемонії нагородження

Через два тижні, 21-23 квітня у м. Ірпінь (комплекс «Конференц-Хол Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А) відбудеться V Дегустаційний конкурс East European Beer Award і Х Форум пивоварів і рестораторів. Упродовж 21-22 квітня експерти галузі  обиратимуть кращі зразки пива у 22 категоріях. А 23 квітня, під час Форуму пивоварів і рестораторів відбудеться Церемонія нагородження переможців і відзначення фіналістів Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021.

Читати далі

AB InBev Efes Україна презентувала свій кейс по В2В-платформі «ВиBEERрай» на FMCG конференції

Компанія  AB InBev Efes Україна представила свій кейс по запуску B2B Multi-vendor порталу «ВиBEERрай» на конференції про онлайн-канали продажів для FMCG-товарів та поділилася своїм досвідом з іншими гравцями ринку рітейлу, -ідеться в прес-релізі компанії.

Читати далі

"Напій поза часом": у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася пивна виставка

Виставка розповідає про історію пивоваріння на території Запорізької області і півдні України. Серед експонатів – унікальні пивні пляшки, келихи, етикетки, портрети власників броварень, плакати і фотографії.

Читати далі

Brewers Association назвала 50 найбільших пивоварень США за обсягом продажів за 2020 рік

Асоціація малих і незалежних пивоварів США Brewers Association опублікувала щорічний рейтинг 50 найбільших в країні крафтового пивоварень, складений на підставі обсягу продажів пива в 2020 році. З 50 найбільших пивоварних компаній 40 були невеликими незалежними пивоварними компаніями.

Читати далі

На перетині поколінь: традиції та сучасність пивоварні Ale Point

Засновники броварні називають її спадкоємицею кращої Харківської броварні Ігнатищева, яка постачала елі до двору Миколи ІІ, хоч історія Ale Point розпочалась лишень 2017 року. Що  ж об’єднує «Харківський пивоварний завод №5», велику сучасну лабораторію й створення марґінальної лінійки пива?..

Читати далі

Комбуча, або чайний гриб: 5 українських виробників та де можна купити

Кілька років тому на ринку з’явилась здорова альтернатива шкідливим газовим напоям — комбуча. Це натуральний продукт, який зроблений з чайного гриба. Його смак може вам нагадати дитинство — кисло-солодкий квас, яким у 90-х замінювали солодкі газовані напої. Зараз комбучу полюбляють всі прихильники здорового способу життя. А українські виробники не відстають і вже самостійно створюють комбучу, щоб довести — українська продукція не поступається іноземній. Матеріал опубліковано на сайті ШоТам.

Читати далі

Пивна мапа України: друга презентація каталогу крафтового пива відбулася в Харкові

18 березня у м. Харкові відбулась Друга об’єднана регіональна презентація каталогу Beer Inside. Пивна мапа України, – унікального паперового видання, створеного медіагрупою «Технології та Інновації». Захід приймав дворазовий володар Гран-прі Дегустаційного конкурсу East European Beer Award, переможець премії СІЛЬ ресторан-пивоварня AltBier. У презентації взяли участь 11 успішних пивоварень, виробник сидрів із Харківщини, Дніпра, Сум, Полтави та місцеві ЗМІ. Учасники заходу відвідали екскурсію рестораном-пивоварнею, взяли участь у дегустації різних стилів пива від пивоварень-учасниць каталогу й обговорили актуальні питання галузі.

Читати далі

Опублікована попередня програма Х Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

23 квітня відбудеться ювілейний Х Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід приймає “Конференц-Хол Ірпінь” (м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А). Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і  рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть  продукцію на стендах,  пропонуємо встановити захисні екрани. Організатори знайомлять із попередньою програмою Форуму. Теми та спікери узгоджуються.

Читати далі

Програма інтеграції броварень в гру CryptoBrewMaster

Ідея полягає в тому, щоб приєднати пивоварні до світу Blockchain технологій, інтегрувавши їх у гру @cryptobrewmaster та ввівши їх у простір NFT,  таким чином розширити охоплення і впізнаваність брендів та торгівельних марок.

Читати далі

Пивоварня з майбутнього на пивній мапі України

Рік тому на пивній мапі України з’явилась нова пивоварня – 2085. Проєкт заснували пивовар Назар Дребот, який до цього запустив 7 крафтових пивоварень (в США, Грузії, Іспанії, Індії та Україні) та ресторатор, співзасновник сім’ї ресторанів THE Валерій Созоновський. Журналісти проєкту Beer. T&I побували на пивоварні й поспілкувались із співзасновником Назаром Дреботом, розпитали про унікальне для України обладнання та концепцію проєкту «2085».

Читати далі

Валерій НОВОСАД, пивоварня O2xygen: сьогодні існує гостра потреба у локальному пиві

Історія мікропивоварні O2xygen розпочалася ще два роки тому. До перших пивних експериментів Валерій займався виробництвом наливок і чаїв – напоїв, пов’язаних із ферментацією. Згодом один знайомий його запитав: «Чому не вариш пива? Через пів року Валерій спробував виготовити власне пиво й з тих пір не розлучається з пивоварінням. За два роки він зварив близько 65 сортів напою. Акцент броварні O2xygen полягає у використанні локальної сировини: трав, які ростуть поруч, дріжджів, які живуть у саду (на кущах, деревах, квітах), а також власних ягід та українського солоду.

Читати далі

Нові грані якості й ефективності в пивоварінні: азотні установки від «Індастріал Сістемз»

Стабільна якість пива та подовження терміну його зберігання були і залишаються одними з першочергових завдань крафтових пивоварів. Досвід флагманських заводів показав, що якість продукту складається з дотримання найдрібніших нюансів усіх технологічних процесів. У пивоварінні немає незначних деталей, і кожен виробник рано чи пізно з цим стикається. В галузі рік за роком відбуваються технологічні прориви, і сьогодні – це новий підхід до технічних газів, зокрема, використання професійних азотних генераторів замість кустарних і заміна вуглекислого газу азотом. Цей нюанс заслуговує на серйозну увагу, оскільки допоможе економити ресурси, знизити собівартість продукції й значно підвищити її якість.

Читати далі