103-річна американка вилікувалася від коронавірусу й відсвяткувала своє одужанняпляшкою пива

04 Червня 2020

Улюблений напій
103-річна жителька Масачусетса Дженні Штейна — одна з найстаріших американок, які побороли коронавірусну хворобу. Своє одужання вона відсвяткувала пляшкою пива. Про це повідомляє USA Today.

Коронавірус у Штейни виявили на початку травня. Деякий час її стан погіршувався. За нею постійно доглядав один із працівників будинку для людей похилого віку, де вона живе.

Онука Штейни, Шелі Ґан, розповіла журналістам, що одного дня, телефонуючи бабці, думала, що вже більше ніколи з нею не зможе поговорити. Проте 13 травня їй повідомили втішну звістку: бабуся повністю одужала.

 – Наша бойова бабця-полячка офіційно перемогла коронавірус. Ми справді дуже раді, — сказав чоловік Шелі Адам Ґан.

Аби відсвяткувати, лікарі дали Дженні пляшку пива Bud Light — як каже Шелі, бабця завжди йогополюбляла, але через хворобу довгий час не могла спробувати.

Дженні Штейна, за походженням полячка, все своє життя прожила в Масачусетсі. Її чоловік помер у 1992 році, з ним вона прожила у шлюбі 54 роки. Раніше вона любила грати в бінґо, в’язати гачком і читати. У 103-річної жінки двоє дітей, троє онуків, четверо правнуків і троє праправнуків.