15-й American Craft Beer Week відбудеться 10-16 квітня

20 Квітня 2021

Пивні події
15-й щорічний захід пивовари й любителі пива відзначатимуть всією країною з 10 по 16 травня 2021 року. Оскільки обмеження COVID-19 пом’якшують, тому пивоварні знову відкривають свої двері. Свято заохочує любителів пива відвідувати місцеві тепруми та пивоварні.

Як лояльні прихильники спільноти, багато крафтових пивоварень швидко відреагували на пандемію, випустивши дезінфікуючий засіб для рук для місцевих служб швидкого реагування і допомагаючи зі збором коштів для працівників передових, ресторанів і підприємств сфери гостинності. Крафтові пивоварні США – це також історія й про створення робочих місць. У 2020 році вони надали більш 138000 прямих робочих місць з повною і неповною зайнятістю.

Невеликі і незалежні крафтового пивоварні Америки за останній рік зіштовхнулися із багатьма труднощами, – сказала Енн Обенчейн, директор з маркетингу Асоціації пивоварів. – Коли вибухнув COVID-19, багато пивоварень були змушені відразу повністю змінити свої бізнес-моделі. Перенесемося в 2021 рік, і ми, нарешті, зможемо уявити, як знову збираємося з друзями і сім’єю на місцевих пивоварнях, зараз або в найближчому майбутньому. American Craft Beer Week цьогоріч, як ніколи, присвячений не тільки чудовому крафтового пиву; мова йде про співтовариство і про підтримку пивного бізнесу в рідному місті.