19 квітня у Києві відбудеться бізнес-інтенсив «Упаковуємо крафтове пиво як нову нішу для бізнесу»

12 Квітня 2019

Навчання
Компанія Pro-Consulting спільно з First Dnipro Brewery та заводом FANATIС проводять бізнес-інтенсив на тему «Упаковуємо крафтове пиво як нову нішу для бізнесу». Захід відбудеться 19 квітня у Києві в Pro Capital HUB (Предславинська, 11). Початок о 10:00.

Учасники інтенсиву отримають повну інформацію про:
*ТОП 10 трендів світової індустрії пивоваріння;
*Як побудувати короткострокову комунікаційну стратегію;
*Інформацію в галузі знань у Технології виробництва пива;
*Інформацію в галузі знань реалізації через рітейл;
*Інформацію в галузі знань в HоRеCа.

– Родзинкою заходу стане дегустація крафтового пива від визнаних майстрів пивоваріння. Тож не попустіть унікальну можливість отримати повний пакет знань, та вийти готовим до того, щоб розпочати свій шлях як пивовара, – коментують організатори.

Спікери заходу:
Ігор Самойленко – комерційний директор заводу FANATIC, головний пивовар і технолог заводу First Dnipro Brewery Дмитро Некрасов – вони справжні аси у своїй справі та знають все про процес пивоваріння! Вони не лише теоретики, вони практики з надзвичайним досвідом.

Експерти компанії Pro-Consulting: провідний консультант аналітичного Департаменту Андрій Мокряков та маркетолог-стратег Сергієв Артем розкриють всі секрети ринку крафтового пива, окреслять головні тренди цього ринку та розкажуть, як зайняти свою нішу на одному з найконкурентніших ринків.

Придбати квиток можна за посиланням:
https://2event.com/uk/events/1681666