5 порад, як навчити собаку приносити пиво

27 Серпня 2018

Собака може пригостити вас пивом, запевняють деякі власники чотирилапих. А портал znaj.ua навіть приводить інструкцію, як навчити пухнастиків сервісу. Тож, насолоджуйтеся:

1. Прив’яжіть мотузку або рушник до холодильника. Якщо у вашої собаки є улюблена іграшка-буксир, це чудово можна використовувати. Ви також можете прив’язати який-небудь ласощі всередину рушники, щоб зробити його більш привабливим.

2. У присутності вашої собаки скажіть “Принеси мені пива” або будь-яку іншу команду, яку ви для цього виберіть. Заохотьте пса вкусити рушник. Хваліть його і пригощайте кожен раз, як він буде кусати рушник по вашій команді.

3. Вимовляйте “Принеси мені пива” щоб підштовхувати пса до кусанию рушники. Хваліть його і давайте ласощі кожен раз, як собака потягне і відкриє холодильник. Складіть пивні банки на самій нижній полиці холодильника, щоб ваш пес міг до нього дотягтися. Собаці буде легше, якщо ви приберете з полиці крім пива.

4. Похваліть пса. Дайте собаці команду “Кинь”, щоб він випустив банку вам в руки. Похваліть його і дайте частування. Повторюйте до тих пір, поки собака не буде брати пиво і класти вам в руку, керуючись лише словесними командами. Відійдіть подалі від холодильника і повторіть. Продовжуйте відходити до тих пір, поки не опинитеся на дивані перед телевізором, або де ви будете давати собаці команду принести вам пива.

5. Будьте обачні, коли вчіть пса відкривати холодильник. Освоївшись з цим, він може почати годувати себе вашою їжею.