Українська пивоварна компанія додала екомаркування на всі етикетки ПЕТ

23 Червня 2020

Екомаркування
Як повідомляє прес-служба AB InBev Efes, компанія оновила етикетки всіх брендів в упаковці ПЕТ, розмістивши на них маркування видів пластику, які використовуються для виготовлення пластикової пляшки. Ця ініціатива допоможе ознайомити споживачів з  матеріалами, з яких складається наша ПЕТ-пляшка, а також допомогти їм швидше знайти всю необхідну інформацію про вид упакування в одному місці — на етикетці. Сортування відходів та їхня переробка — запорука дбайливого ставлення до природних ресурсів і збереження екосистем. Завдяки переробці відбувається зменшення використання первинних матеріалів, скорочується обсяг вивезення пластику на полігони, знижується засмічення природи пластиком.

Минулого року AB InBev Efes Україна вже оновила етикетки бренду «Чернігівське», вказавши на них тип матеріалу, з якого виготовлена пляшка, кришка та етикетка. Тепер відповідне маркування можна знайти на всіх брендах із упаковкою ПЕТ, включаючи пиво «Янтар», сидр «Де Сад» тощо, йдеться у прес-релізі. 

Пляшки ПЕТ виготовляють з поліетилентерефталату (PET), кришки — з поліетилену низького тиску (PEHD (HDPE) або ПНТ), а етикетки — з поліпропілену (PP або ПП). Всі ці матеріали підлягають переробці.

Ресурси природи не безмежні. Важливо підтримувати екологічну рівновагу та усвідомлювати відповідальність перед екосистемою, у якій ми живемо. Сортування сміття є важливим кроком у напрямі збереження навколишнього середовища. Щоб допомогти споживачам розібратися у видах пластику та можливостях їхньої переробки, ми розмістили на етикетках нашої продукції спеціальне маркування. Таким чином, ми зможемо прийти до циклової економіки, безпечної для планети», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Перші бренди AB InBev Efes Україна із зазначенням маркування пластику на етикетках з’явилися в магазинах у квітні. Із списком станцій сортування відходів в Україні можна ознайомитися на сайті Recycle Map.