Адвент-календарі: різдвяна традиція крафтових пивоварень

16 Грудня 2020

Адвент-календарі

Випускати напередодні Різдва коробки Advent-календарів, за датами яких приховані пляшки з пивом, стало вже традицією крафтових пивоварів. Хоча історія появи Адвент-календарів пов’язана зовсім з пивом. Це релігійний звичай відзначати дні до настання одного з головних свят у році. До слова, Перший відомий календар датується 1851 роком – це була дерев’яна коробка ручної роботи з 24 отворами, в кожному з яких містилася невелика свічка, відповідно до свят з 1 по 24 грудня – відкривай, пали! Сьогодні чимало пивоварень з усього світу створюють свої календарі.

Не втрачає популярності адвент-календар від Brewdog. Цьогріч усі охочі отримають календар Craft Beer на 2020 рік зі склянкою Schooner і відкривачкою для пляшок. Як розповідають автори ідеї, набір містить 23 відібраних сорти крафтового пива з усього світу.

У нашому різдвяному календарі «Brewdog Craft Beer Advent Calendar» ви знайдете безліч сортів пива: IPA, Blondes, Pale Ale, Lager, Stouts і Seasonal Specials.

У наборі «Beery Christmas» від французької компанії «Saveur Biere» – крафтове пиво різних стилів з п’яти континентів. Набір «Craft Craft Beer» – це 25 пляшок пива з 25 пивоварень Великобританії, де одна пляшка із запасом на Різдво.

Пивоварна компанія «Meantime» пропонує бокс «Pork Crackling & Beer Advent Calendar», де уміщено солоні закуски зі свинини і 12 пляшок пива.

Ще один справжній  адвент-календар, від британської марки крафтового пива HonestBrew. У наборі йде 24 пляшки пива класу-люкс з 12-ти країн світу. Подарунковий набір складається з 15 сортів, включаючи 7 ексклюзивних. Стилістика упаковки розроблена ілюстраторами HATCH. У комплект також входить подарунковий сертифікат і буклет з пивом.

Що цікаво, ніхто з виробників не вказує назви пива, яке знаходиться в коробці. Це святковий сюрприз покупцеві.

Українські пивоварні теж готують календарі для своїх прихильників. Дідько підготував календар на 2021 рік, в якому зазначені дні народження майже пів сотні українських пивоварень.  А на пивоварні Varvar для любителів олдскульних календарів і пивного арту приготували  настінний календар на наступний рік А3 формату з їхніми героями, у якому також відмітили пивні свята.