Американська асоціація пивоварів презентувала програму сенсорної оцінки пива

04 Березня 2021

Сенсорна оцінка пива
Пивовари отримають докладні сенсорні відгуки про свої бренди від висококваліфікованих смакових експертів пивних сенсорних панелей World Beer Cup, Great American Beer Festival та ін.

Пивні експерти детально проаналізують: сенсорні характеристики, включаючи зовнішній вигляд, аромат, смак, баланс; описові атрибути, які пивовари можуть використовувати при описі бренду на своїх сенсорних панелях, в торгових залах і ресторанах, а також в торгівлі за межами підприємства; оцінку відповідності рекомендаціям BA по стилю пива (за вказівкою пивовара).

  • Хто має право взяти участь?
    Будь-яка пивоварня-член BA з правом голосу може представити зразки для оцінки. Програма буде цінною для пивоварів, які прагнуть покращити загальну якість свого пива шляхом надання сенсорного зворотного зв’язку і описових термінів, але які, можливо, ще не створили свої власні сенсорні панелі.
  • Реєстрація, дати оцінки і ціни
    Реєстрація на все дегустації 2021 року відкривається 2 березня 2021 о 9:00 MST.
  • Вартість 100 доларів за бренд. Сесії  проводяться приблизно щомісяця з квітня по грудень 2021 року,  кожна  з них обмежена 20 брендами пива. Зразки повинні бути доставлені приблизно за два тижні до дати проведення оціночної сесії.