Американська асоціація пивоварів випустила нову версію свого стилевого довідника

25 Лютого 2021

Стилевий довідник
Асоціація додала кілька нових стилів, з-поміж яких: Kentucky Common Beer (Кентукське звичайне),  New Zealand-Style Pale Ale (Новозеландський світлий ель), India Pale Ale, Belgian-Style Session Ale (Бельгійський сесійний ель).

Асоціація пивоварів (BA) займається просуванням і захистом невеликих незалежних американських пивоварів. Нещодавнго організація випустила свої рекомендації по стилям пива на 2021 рік. Ці рекомендації щорічно переглядаються BA і  служать зразком для пивоварів, пивних суддів і організаторів конкурсів.

З 1979 року Асоціація пивоварів щорічно надає опис певних стилів в якості орієнтира для пивоварів і організаторів пивних конкурсів. Для розробки доповнень до стилістичного довідника  Асоціація пивоварів використовує такі джерела інформації: дані з комерційної пивоварної галузі, аналіз  ринку пива і консультації з експертами пивоварної галузі та ентузіастами.

Група стилів елю бельгійського походження була значно переглянута на основі численних коментарів суддів і бельгійських  пивних експертів. Переглянули назву стилю Belgian-Style Pale Ale, і тепер це Belgian-Style Speciale Belge.

– Крафтові пивовари зі  США та зі всього світу продовжують розширювати межі пивоваріння, відроджуючи давно втрачені стилі і створюючи нові пива», – сказав Кріс Сверсі, менеджер Асоціації пивоварів. – Рекомендації по стилям пива на 2021 рік відображають багато захоплюючих тенденцій пивоваріння з численними доповненнями й оновленнями.

 

Нині довідник нараховує 157 стилів. Довідник з останніми оновленнями доступний для скачування на сайті  BrewersAssociation.org.