Анонсуємо оновлений випуск спеціалізованого журналу Drinks. Technologies&Innovations №3!

17 Серпня 2021

Журнал Drinks. Technologies&Innovations №3
Уже зовсім скоро, менш ніж за місяць, вийде друком новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації». Що ж готує цього разу видання для своїх читачів?

Традиційно, в журналі – інтерв’ю з перших уст від виноробів і власників успішного виноробного бізнесу. Закулісся свого професійного життя відкриють спадковий винороб та СЕО виноробної компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе, а також медовар, член Громадської організації «Гільдія медоварів України» Володимир Дмитрук.

Обов’язкова рубрика – репортаж з виноробного підприємства. Читачі дізнаються про тонкощі виробництва, технологічні новинки та сучасні підходи, які гарантують високу якість продукції, виноробної компанії
KOBLEVO та сімейної виноробні Beykush winery. А про те, як хобі переросло у справу життя, розкаже Юрій Бондарчук, засновник Bondarchuk winery, невеликої виноробні під Києвом.

Окрім того, буде опублікована стаття про сучасне виноградарство: «Успішні кейси інвестиційної оцінки виноградників», автор  Андрій Штирбу, завідуючий відділом виноградарства ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».

Журнал «Напої. Технології та Інновації» охоплює не лише винну тематику. Так, заплановані ряд публікацій, присвячених виробництву інших напоїв. У рубриці «Сидри» читачі ознайомляться зі статтею про рівненську
пивоварню Elit – переможця Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021.

У рубриці «Крафтові дистиляти» – стаття про діяльність малих виробників дистилятів, за зустрічами і обговоренням на Форумі «Міцний крафт».

Сучасні технологічні рішення для виноробства та виробництва напоїв читачам журналу пропонують світові лідери галузі. Серед них такі компанії, як: Lallemand, A-Profi, Vetropack, Wood International, Alta Kraina та ін.

Видавці постійно тримають руку на пульсі подій світу напоїв. Так, у номері заплановані репортажі з актуальних заходів галузі, таких як Odessa Wine Week, Всеукраїнський Винний Клуб «Галерея», Дегустації питних медів України, Kyiv Food and Wine Festival, WORLD BULK WINE EXHIBITION S.L.

Нагадаємо, на численні побажання читачів журналу з країн пострадянського простору, редакцією прийнято рішення про випуск автономного двомовного видання «Напої. Технології та Інновації». Досі журнал виходив «у парі» з іншими журналами, що дещо утруднювало сприйняття інформації. Отже, оновлена паперова версія журналу буде надрукована українською мовою.

Також на читачів чекає двомовна електронна версія (українська та російська). Видання поширюватиметься в паперовому та електронному вигляді серед компаній з країн пострадянського простору, що виробляють напої, насамперед, вина. Це такі країни, як Молдова, Грузія, Азербайджан, Білорусь та ін. Проводитиметься активна робота на міжнародних торговельних виставках у країнах Східної та Центральної Європи, журнал
поширюватиметься на галузевих виставках, конференціях, симпозіумах, семінарах та інших тематичних заходах в Україні та інших країнах.

Разом з тим, для читачів і партнерів буде можливість ознайомитися з основними публікаціями через соціальні мережі і оновлений сайт «Напої. Технології та Інновації» techdrinks.info.

Журнал активно просуватиметься і серед споживачів напоїв.

Цільова аудиторія, яку планується охопити, збільшиться в кілька разів і становитиме понад 30 тис. Випуск оновленого журналу планується наприкінці вересня – на початку жовтня.

Запрошуємо партнерів до спіпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Шановні партнери! Запрошуємо вас до співпраці!

Контакти:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83,
reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Головний редактор – Катерина Конєва, співзасновник медіагрупи
«Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.
Директор проєкту – Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та
Інновації», тел.: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net