Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до переліку найкращих українських юристів з інтелектуальної власності

11 Червня 2020

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначило найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2021. Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко в черговий раз увійшли до переліку найкращих українських юристів з інтелектуальної власності. Відзначимо, патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» є генеральним партнером Міжнародного форуму пивоварів і ресторатів, а починаючи з 2019 року, незалежним спостерігачем на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award. 

Рейтинги Best Lawyers публікуються з 1983 р. У 2006 р. видання Best Lawyers стало міжнародним. Відтоді рейтинги найкращих в юридичній професії виходять у більше ніж 70 країнах. Головна мета — допомогти юристам та їхнім клієнтам знайти один одного, обрати юридичного радника у відповідній сфері права в Україні та визначити свою конкурентну позицію на ринку. У The Best Lawyers in Ukraine 2021 юристи номінувалися у 57 практиках. Серед нових практик: праця і зайнятість, індустрія розваг та вирішення критично важливих для існування бізнесу спорів. Лише один юрист визнається лідером практики в номінації «Юрист року». Цьогоріч 27 юристів стали лідерами у своїй експертизі.

Всі результати рейтингу можна переглянути за посиланням: https://yur-gazeta.com/…/the-best-lawyers-in-ukraine-2021.h…