Асоціація «Незалежні броварні України» обговорила ліцензування оптової торгівлі із Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

15 Червня 2020

Зменшення акцизів для малих пивоварень
Юрій Заставний та Євген Подлєсних – члени бізнес-асоціації «Незалежні броварні України» поділились власним баченням ліцензування оптової торгівлі та обговорили необхідність зменшення акцизного податку для малих пивоварів із Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитром Романовичем.

– Що важливо — розповіли Замміністру наше бачення ліцензування оптової торгівлі і необхідність зменшення акцизного податку для малих пивоварів. Нагадали, що практикою визначення малих пивоварень в ЄС є об’єми виробництва 20 млн. л/рік, але аж ніяк не 300 тис. л/рік, яку використовують в Україні. Сподіваємося, що влада нас почула. Очікуємо на подальшу співпрацю та реальні кроки з реформування пивної галузі, – коментують члени Асоціації.

У Мінекономіки зараз працюють над законопроєктом, що стосується регулювання пивної галузі, тож до обговорень також долучилися з Офісу Реформ та незалежної неурядової структури Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office — BRDO).

Як уже повідомлялось, бізнес-асоціація «Незалежні броварні України» опублікувала Відкритий лист до Народних депутатів України та членів Кабінету міністрів України, у якому  запропонувала розглянути та запровадити: перші кроки на період 2020-2021 року, спрямовані на оперативну допомогу малим броварням під час економічної кризи та задля відпрацювання економічного ефекту для держави від підтримки малих броварень та детінізації цього сектору економіки і  стратегічні кроки для сталого розвитку малих броварень, починаючи з 2022 року.

Редакція  Beer Technologies journal готує ексклюзивне інтерв’ю з головою правління Асоціації Незалежні Броварні України про актуальні цілі і завдання організації, створеної для підтримки крафтового руху в Україні.

Підписуйтеся на Youtube-канал – Beer Technologies journal , а також передплачуйте журнал Beer Technologies&Innovations і будьте в курсі найактуальнішої та найкориснішої інформації про пивоваріння в Україні та світі!