Відео-канал BEER Technologies journal: ваш гайд у пивний світ

13 Липня 2020

Гайд у пивний світ
Проєкт Beer Technologies постійно розвивається, і сьогодні тут перемагає тема не тільки Технологій, а Пива – в усій його різноманітності, Пива як найдавнішого в світі продукту, високоякісного напою, який не перестає вдосконалюватися і радувати мільйони своїх прихильників. Сьогодні проєкт – це журнал Beer Technologies,  сайт beertechdrinks.com, фейсбук-спільнота ПИВО.Технологии и Инновации і, віднедавна, відеоканал BEER Technologies journal.

На BEER Technologies journal ви зможете переглянути репортажі з пивоварень і пивних закладів, як-от репортаж з пивоварні
«Волинський бровар
»: секрети успіху від засновника і директора Миколи Іващишина.

Побуваєте на  пивних конкурсах і фестивалях, зокрема Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award і Форумі пивоварів і рестораторів!

Познайомитесь з людьми, які створюють пивну історію України (і не тільки)! На відеоканалі є чимало цікавих інтерв’ю з власниками пивоварень та пивоварими! Так, от інтерв’ю з членом ради директорів асоціації «Незалежні броварні України» Олександром Шаталовим про стратегію діяльності пивної галузі та анонс найближчих напрямків діяльності Асоціації. Або інтерв’ю з співзасновником Дегустаційного конкурсу та керівником Київської Пивної Ліги Юрієм Семеновим про історію пивного змагання East European Beer Award.

Також зможете почути таємниці майстрів своєї справи, а можливо й вирішите зварити власний сорт пива!

Ексклюзив від головного пивовара Юрія Гафіяка про технологічне оновлення, колабораційну варку й сорти пива, які найбільше вподобали споживачі на броварні Ципа.

Підписуйтесь на BEER Technologies journal! Нумо пізнавати світ пива разом!