Безалкогольне пиво з новими смаками включають в лінійки і крафтові пивоварні, і пивзаводи-гіганти

13 Лютого 2020

Тренд на безалкогольне
Так бренд №1 в безалкогольному сегменті пива в Україні* «Baltika №0» доповнює свою лінійку та презентує освіжаючу новинку — «Baltika №0 Смак Грейпфрут». Пиво з’явиться в продажі вже в середині лютого, повідомляє прес-служба компанії «Карлсберг Україна».

«Baltika non-alcoholic №0 Смак Грейпфрут» чудово освіжає і виступає доречною альтернативою газованим напоям. Безалкогольний напій вдало поєднує у собі чистий, легкий, освіжаючий смак грейпфрута з легкою хмельовою гіркотою і фруктовим післясмаком з солодкуватим відтінком. Жодних сторонніх ароматів — лише свіжість грейпфрута.

Саме цей напій буде до смаку людям, що цінують пиво, але віддають перевагу безалкогольним сортам. Стане гарним доповненням до бізнес-ланчу та зможе просто освіжити у спеку чи після спорту. Напій випускається у металевих банках ємністю 0,5 л.

*Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2019 – грудень 2019, щодо ринку пива в міській і сільській частині України (без окупованих територій АР Крим, Севастополя, частини Луганської і Донецької областей), дійсно на 29.01.2020. (©2020, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»).