Безвідходний Punk IPA: новий спосіб покупок за допомогою Loop

27 Вересня 2021

Loop
BrewDog  підтримала революційні рішення  Loop для закупорювання пляшок. Повторну тару можна знайти у британських  магазинах Tesco.

До слова,  ця ідея виникла в Україні ще кілька років тому. Компанія Тарі розробила пробку Мекано,  яка є альтернативою до традиційної металевої бугельної пробки. Тоді з’явився концепт з багаторазовим використанням.

– Нині світ рухається  до екологічності, ми теж перейняли цю тенденцію. Ідея  та основна перевага нашої пробки – пивовари можуть використовувати її необмежену кількість разів. З-поміж українських пивоварів цю ініціативу вже підтримали пивоварні «Кант» і «Микулинецький бровар».  Серед іноземців  – англійська пивоварня Rebellion, а за нею BrewDog. Ми сподіваємось, що світ поступово перейматиме цей концепт, – ділиться представник італійської компанії Тарі  В’ячеслав Шиш.

Loop – це стійке рішення для пакування, яке виключає одноразову упаковку з мереж постачання супермаркетів, що швидко скорочує відходи та їхній  вплив на навколишнє середовище.

Переосмисливши звичайні магазини, Loop створили упаковку, що варта уваги, адже її не потрібно викидати як сміття. Працюючи пліч-о-пліч з деякими дуже відомими брендами у Британії, ці герої в екологічних рішеннях, пропонують  безвідходне рішення, яке достатньо очистити й можна використовувати знову.

Нині BrewDog співпрацює з компанією Loop, щоб доставляти свіже пиво у пляшках, які використовуються повторно.

Ми раді, що в списку з’явиться пиво Punk IPA та Lost Lager, які будуть доступні у 1-літрових пляшках з кришкою Мекано, які будуть розливатися в нашій штаб-квартирі Aberdeenshire HQ. Доступні у певній кількості у Tesco магазинах і ви можете взяти свою 1-літрову пляшку IPA чи Lager( чи обидві) на спеціальних станціях Loop у магазині. Кожна пляшка поставляється зі скромним депозитом у розмірі 1 фунт стерлінгів, який ви отримаєте після повернення порожньої пляшки. Потім Loop відправляє всі ці використанні пляшки до авторизованого спеціального центру/об’єкту по очистці, де пляшки ретельно та професійно очищають, стерилізують, а потім відправляють назад на нашу пивоварню, щоб наповнити смачним свіжим пивом, – розповідають на пивоварні.

Потім процес починається знову! Повернення, поповнення, повторне використання.

Читайте також: Останні новини від компанії Tapì