BrewDog зварила безалкогольне пиво на підтримку боротьби із зимовою депресією

14 Січня 2022

Пиво

Співак та актор Джордан Стівенс, співзасновник кампанії з охорони психічного здоров’я #IAMWHOLE, закликав британців відверто поговорити про депресію. У цьому йому допомогла шотландська броварня BrewDog, яка зварила нове безалкогольне пиво SAD AF.

Стівенс хоче підвищити поінформованість про сезонний афективний розлад (САР), який з’являється як депресивний епізод внаслідок нестачі сонячного світла та збільшення вироблення мелатоніну восени та взимку. У Великобританії від САР страждають два мільйони людей, але лише 56% респондентів знають усі про своє захворювання.

З 1000 осіб, які мають діагностовані проблеми з психічним здоров’ям, 85% назвали січень найгіршим місяцем, а 41% вважає другий тиждень місяця найнапруженішим періодом на рік. Через пандемію та соціальну ізоляцію зима 2022 року «вдарить» за станом людей ще сильніше.

Більшість опитаних погодилися, що найімовірніше (48,3%) розкажуть комусь про своє самопочуття та проблеми за столиком у пабі чи барі, а не по телефону (23%). Партнер кампанії, пивоварня BrewDog, розробила безалкогольне пиво та пожертвує 100% прибутку від його продажів до дослідницького фонду психічного здоров’я #IAMWHOLE.

Ми пишаємося тим, що запускаємо SAD AF разом із BrewDog, весь прибуток від продажу пива піде на спонсорування досліджень у галузі психічного здоров’я. У січні не страждайте на самоті, краще зустрініться з другом та випийте безалкогольного пива разом, – додали представники #IAMWHOLE.

Протягом наступного року BrewDog планує відкрити у своїх 120 британських пабах майданчик для форумів та заходів #IAMWHOLE, спрямованих на підвищення поінформованості про психічне здоров’я та пропаганду здорового способу життя. Раніше броварня підтримала людей, які бажали добровільно відмовитися від алкоголю або скоротити його споживання в рамках «Сухого січня», та пообіцяла відвідувачам своїх барів у Британії безлімітне безалкогольне пиво замість звичайного. Безалкогольне пиво SAD AF продається в онлайн-магазині та барах BrewDog за ціною 12 фунтів за упаковку з 12 штук.

Читайте також: Чому вам потрібно обрати SafBrew™ DA-16?