Броварні пристосовуються до нової реальності: Red Cat Brewery запускає сайт для замовлення пива по Харкову та Україні

29 Травня 2020

Red Cat Brewery розширює можливості
Кажуть, якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті, то вас немає в бізнесі. Здавалося б, що це стосується чого завгодно, тільки не продуктів та напоїв – їх традиційно купують у магазині поблизу, а Інтернет потрібен тільки для того, щоб познайомити потенційних покупців з брендом. Останні події в країні та світі продемонстрували, як сильно ми всі помилялись.

Галузь крафтового пива істотно відчула на собі наслідки карантину і, будемо чесні, до нової реальності в Україні виявились готовими не всі.

– Ми тільки-но відкрили свій фірмовий магазин у Харкові, і через декілька днів оголосили карантин. Чи треба казати, що останні місяці ми займалися саме відкриттям і, хоча сайт та доставлення були у нас в розробці, це був не першочерговий проєкт. У складних обставинах вимушені були кинути всі сили на пошук термінових рішень, – розповідає Юрій Заболотній, директор Red Cat Brewery.

Спочатку в Red Cat почали приймати замовлення через соціальні мережі та відправляти пиво Новою Поштою по Україні. Це було дуже актуально, бо в деяких містах магазини розливного пива зовсім позачиняли, багато поціновувачів крафту залишились сам на сам з мас-маркетом. В Харкові, де і знаходиться броварня, ситуація склалася трошки інша, але це не скасовувало того факту, що люди здебільшого залишалися вдома та неохоче зайвий раз виходили до магазину. Тому логічним кроком стало доставлення замовнику крафту прям додому.

– Обрали доставлення службою таксі, – ділиться Юрій. – Для того, щоб зібрати штат кур’єрів, потрібен був час, а стосовно швидкості пішої чи велосипедної доставки виникали сумніви… Адже Харків – велике місто, і людина могла б чекати на своє пиво декілька годин, залежно від місця призначення. Таксі ж дозволяє доставити замовлення оперативно: через годину людина вже може насолоджуватися смаком улюбленого пива!

Коли всі тонкощі процесу були налагоджені, Red Cat Brewery запустили повноцінний сайт-магазин. Тут представлений повний асортимент пива Red Cat та сауери, які не продаються ніде, окрім фірмового магазину броварні у Харкові на Сумській, 24. Також можна замовити снеки, асортимент яких ретельно добирали серед крафтових українських виробників. З детальними умовами доставлення можна ознайомитись за посиланням www.redcat.ua.