Броварня Уманьпиво випустила ексклюзивний сидр зі смаком глінтвейну

22 Грудня 2018

Новинка
Перед Новим роком броварня «Уманьпиво» запустила у продаж унікальний для українського ринку напій – сидр «Cider Golden» «Голден Глінтвейн», який розливатимуть до кінця зими. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Це газований напівсолодкий напій, який виготовляється з яблучного, грушевого та вишневого соку. Як і традиційний глінтвейн, новий сидр від «Уманьпиво» виготовляється з додаванням суміші пряних трав, які уманські виробники тримають у секреті. Вміст алкоголю напою – 5-6,9%.

– Споживачі звикли, що глінтвейн варять виключно з виноградного соку, або вина. Ми вирішили зламати стереотипи і виготовили пряний п’янкий напій на основі яблучного та грушевого соків. Можете пити його охолодженим, або теплим з додаванням цитрусових, – розповідає Станіслав Омельчук, директор з виробництва «Уманьпиво».

«Уманьпиво» вже багато років виробляє сидри, які встигли завоювати прихильність споживачів – класичний «Cider Golden» з яблучного соку, «Golden Lemon», «Golden Perry», «Golden Cherry».


Довідка про компанію:
«Уманьпиво» є однією з найстаріших броварень України. Виробництво засноване в 1878 році. Завод відомий високою якістю своєї продукції – натурального пива й прохолоджувальних напоїв, інгредієнти й складові яких вирощені на власних полях і садах компанії.

Тому пивоварний завод «Уманьпиво» – чи не єдиний виробник в Україні, який для пивоваріння використовує власноруч вирощений ячмінь найкращих сортів, і одним з небагатьох, хто самостійно переробляє сировину на солод. Завдяки тому, що всі виробничі процеси проходять не тільки під суворим власним наглядом, але й під контролем запрошених німецьких експертів, продукція компанії «Уманьпиво» має незмінно високу якість. Про це свідчать нагороди, отримані на багатьох всеукраїнських і міжнародних галузевих виставках, фестивалях та конкурсах.

Лінійку продукції «Уманьпива» утворюють пиво «Вайсбург» чотирьох сортів; пиво «Своє» (сорти «Солодове», «Хмільне», «Пшеничне», «Медове»), «Жигулівське з Умані», “Медове”, “Пшеничне”, а також прохолодні напої – живий квас, сидр і лимонад.

З 2008 року завод здійснює планову модернізацію виробництва: на ньому встановлено сучасне німецьке обладнання, завершено капітальну реконструкцію цехів, збільшено потужність холодильного підрозділу; встановлено нові швейцарські фільтри, запущено нові пляшкові і кегові лінії з розливу пива, лимонаду тощо. У 2018 році «Уманьпиво» планує завершити заключний етап реконструкції виробничих потужностей і благоустрою території.

Броварня «Уманьпиво» є сімейним підприємством під керуванням Ігоря Кисіля.