Чернігівці разом із брендом «Чернігівське» прибрали сміття вздовж Десни

20 Травня 2019

Еко-ініціативи
У Чернігові відбулася толока «Жу-жу ЕкоFest», генеральним партнером якої став бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes Україна. Ініційований нею захід об’єднав і співробітників компанії, і безпосередньо працівників Чернігівської броварні, де вариться улюблене пиво мільйонів українців, і всіх небайдужих мешканців Чернігова, котрі прагнуть зробити своє місто ще кращим. Спільними зусиллями активісти очистили узбережжя річки Десна від сміття, повідамляє прес-служба компанії

Перед початком толоки всі учасники заходу відвідали тренінг із сортування сміття від Сергія Безбородька, голови чернігівської громадської організації «Еко Місто». Він докладно розповів про переваги сортування відходів, різні групи та види сміття, що підлягають переробці, а також потенційно небезпечні види пластику для людини та планети у цілому. Основна частина програми передбачала прибирання визначеної території уздовж річки Десна. Пивоварна компанія надала учасникам заходу необхідний інвентар – пакети для сміття, рукавички для прибирання та футболки.

AB InBev Efes традиційно розвиває свій бізнес, виходячи з принципів корпоративної соціальної відповідальності. Мрія компанії – об’єднувати людей, роблячи світ кращим. У рамках своєї стратегії сталого розвитку AB InBev Efes поставила перед собою амбітні цілі до 2025 року щодо дбайливого ставлення до води, ефективного сільського господарства, екологічної упаковки, протидії зміні клімату.

Щоб привернути увагу до проблем навколишнього середовища, компанія щорічно відзначає Всесвітній день охорони довкілля, що є однією з найважливіших подій у сфері екології. Співробітники беруть участь в екологічних акціях, постійно вдосконалюють виробничі процеси на заводах, стають активними волонтерами та виступають амбасадорами відповідального ставлення до природних ресурсів.