Чим відзначився 2019 рік у сфері крафта і які тренди правлять пивним балом?

05 Листопада 2019

Думка
Тренди в світі крафтового пива змінюються швидко. Але їх розуміння та вміння робити прогноз на майбутне грають велику роль у розробці успішної лінійки пива та просування свого продукту на ринку. підсумували основні події й тренди 2019 року та поділилися думками в дніпровській пивоварні BACbrew.

Лагери повертаються в моду, так як споживачі починають втомлюватися від потрійних IPA та кондитерських стаутів. Пивні оглядачі кажуть, що «у кожній галузі є свої цикли, і 2019 рік стане зоряним часом для лагера».

Міжнародні пивоварні. Божевільна хвиля крафта, можливо, почалася в Америці, але хороші ідеї завжди виходять за рамки і межі. Взяти хоча б Португалію: два роки тому в країні було всього два крафтових підприємства, зараз – 70.

Пивоваріння з диким і спонтанним бродінням. Таке пивоваріння має на увазі, що замість додавання дріжджів, вирощених в лабораторії, пивовари залишають своє сусло відкритим і дозволяють природній мікрофлорі регіону ферментувати пиво. Таке пиво пов’язано з місцевістю, а пивоварні використовують тільки локальні інгредієнти.

Тап-руми як місця зустрічей. Все більше пивоварних заводів будуть приділяти час плануванню заходів в тап-румах, які виходять за рамки споживання напоїв.

Смерть лактози. В останні кілька років кожен пивовар додавав лактозу в своє пиво, щоб надати йому вершкові або молочні ноти. Деяким пивоварним заводам, таким як Hudson Valley і Imprint, вдалося впровадити інновації в процес з великим ефектом; інші виробляли гібриди пива і грецького йогурту. Є думка, що споживач уже покінчив з цією новинкою.

Кавові проекти. Якщо ви полюбляєте крафтове пиво, швидше за все, ви також цінуєте інші продукти ремісничого виробництва, такі як шоколад, хліб і каву. Останній, зокрема, має багато спільного з пивом. І пиво, і кава є складними напоями, кращі з них – результат ретельного пошуку і уваги до процесу. Оскільки пивовари розширюють межі, взаємодіючи з іншими напоями, багато звернуться до теми кави. Hofted Beans, Cold Brew і Burley Oak Café – це тільки початок.

На межі пивоваріння та виноробства. Мова йде про пивоварні, які вивчають виноробну практику, щоб створити продукт, який має специфіку і місцевість вина. Наприклад, Threes Brewing, Referend, Scratch і Fermentery Form вже виробляють пиво, яке помітять і любителі вина. Експерти прогнозують все більший інтерес пивоварних заводів до створення таких напоїв.