Чому варто співпрацювати з друкованим виданням Beer. Technologies&Innovations?

15 Лютого 2022

Друковані видання

Нині у людей надлишок цифрової інформації, вас щодня атакують десятками посилань. З усіх боків дописи у  стрічках Instagram, Facebook, електронна пошта та інше, через це й формується «цифрова сліпота». Настає момент, коли хочеться відімкнутися від усього і сфокусуватися на якомусь предметі, просто почитати собі на втіху.

Ми тримаємо руку на пульсі галузі, розповідаємо про новинки на пивному ринку, знайомимо з технологічними новинками. Ми намагаємося шукати класних героїв з великим досвідом і знаннями, які постійно працюють над новими проєктами та можуть розповісти про це.Нашу друковану версію купують професіонали, які мають причетність до пивного ринку України. А в перепостах публікацій на сайті ще ширша аудиторія – це не лише пивовари, технологи, виробники обладнання, а й споживачі.

Чим ми корисні читачам і клієнтам?

Наша місія – розповідати про пивний бренд, досвід пивоварів, технології, обладнання і маркетинг.  Наші тексти про тих, хто створює пивний і ресторанний ринок країни. Ми розповідаємо про те, як ті чи ті заклади пройшли свій шлях становлення, шляхи вирішення проблем.

Це допомагає знайти рішення для вашого бізнесу і майбутніх партнерів.

Хто наша аудиторія?

  • Пивовари, технологи, ресторатори.
  • Виробники обладнання та сировини для пивоваріння.
  • Споживачі.

Ми робимо ненудний  аналітичний пивний журнал. Розповідаємо про пивоварів, які з каструльки на кухні виростають до великих пивзаводів, будують власні мережі, завойовують нагороди європейських і українських пивних конкурсів.

Beer. Technologies&Innovations – єдине друковане видання про пиво і пивоваріння Україні.

Долучайтесь до нашої читацької аудиторії і передплачуйте журнал.

Контакти:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83
Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46