11 березня розпочнеться конкурс East European Beer Award 2020: маємо новини про кількість пивоварень та суддів, іноземних учасників

05 Березня 2020

Дегустаційний конкурс
Менш як тиждень лишається до початку IV Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award! Вже 11-12 березня у Рівному пивовари, ресторатори, пивні судді, технологи, пивні експерти, біргіки оберуть краще пиво й сидр України 2020 року у 20 категоріях. До участі в конкурсі вже зареєструвались 70 пивоварень зі всієї країни, з Чехії та Білорусії. Крім того учасники конкурсу матимуть можливість оцінити зразки у розрізі світового пивоваріння – будуть представлені 18 топових пив світу! Також маємо солідний список суддів – вже долучилися 93 експерти.

Кожного дня до конкурсу долучаються нові учасники! Вже зареєстровані 70 пивоварень зі всієї України та закордону, які представлять понад 300 зразків пива та сидру. Також своє пиво представлять на ЕЕВА 2020 пивоварні з Чехії – Pernstejn та Pivovar Malastrana, Білорусії  – «Чисто Пивоварня».  Вперше на конкурсі будуть представлені зразки від топових пивоварень світу з Великобританії, Бельгії, Германії, Австрії, Чехії, Фінляндії, Литви, як крафт, так і традиційні стилі.

– Це унікальна можливість дізнатися, як судді оцінюють справжні нульові зразки – ікони стилю. Для того, щоб зрозуміти смаки, пізнання та напрямок розвитку українського крафта та споживачів відносно світових лідерів, – відзначає Юрій СЕМЕНОВ, співорганізатор конкурсу ЕЕВА.

Що важливо, учасники Конкурсу беруть в ньому участь не тільки заради нагород та використання лого і медалей в якості ефективного інструмента продажів, а й для аналітики ринку і власного асортименту. Наприклад, пивоварні подають відразу два зразки зі схожою рецептурою у різних категоріях, щоб визначитися, який з них буде найбільш затребуваним для споживачів та який варто варити.

Таким же чином дистриб’ютори обирають пиво з нового асортименту, щоб з’ясувати, на якому місці знаходиться їх зразок серед інших пив на ринку. Адже East European Beer Award – це не тільки професійний галузевий Конкурс, а масштабна споживацька оцінка.

Дегустаційна комісія конкурсу 2020 року теж стане інтернаціональною. Зареєструвалися 93 пивних судді зі всієї України – Львів, Маріуполь, Київ, Тернопіль, Бар, Рівне, Харків, Івано-Франківськ, Лубни,  Запоріжжя, Біла Церква, Дніпро, Пирятин,  Дрогобич, Дубно, Чугуїв, Хмельницький, Золотоноша. Чекаємо на пивних суддів з Естонії, Чехії та Грузії!

Зростають не тільки кількісні показники Конкурсу, а і якісні. Так організатори вже ввели автоматизовану реєстрацію зразків та їх приймання. Для того, щоб покращити дегустаційні скіли пивних суддів, КПЛ були проведені два семінари-практикуми. Вперше на East European Beer Award працюватимуть пивні рефері. На волонтерських засадах вони слідкуватимуть за порядком та тишею під час дегустацій, правильною методикою проведення дегустації (за інструкцією). Очолить команду рефері та виступить модератором дегустації Роман МУКОЇД, доцент кафедри технологій продуктів бродіння і виноробства, кандидат технічних наук.

Незалежним спостерігачем дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2020 є патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», яка виступає гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення згідно з цим положенням.

Реєстрація на конкурс триває! Поспішайте долучитися до участі і ви!
Пивоварням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScJxOaAXjHrkSr_md…/viewform
Суддям: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe1wupQ68QHXm-_pQ…/viewform