7 сортів пивоварні “Ципа” отримали визнання на XIII міжнародному конкурсі пива в Угорщині!

18 Квітня 2019

Перемоги
10-11 квітня в угорському містечку Godollo проходив XIII KSE International Beer Competition, який раз на два роки відкривається в рамках фестивалю Асоціації малих пивоварних заводів. Україну на конкурсі представила Гуцульська крафтова броварня “Ципа”. Результат блискучий: 7 нагород в різних категоріях, в тому числі діамантовий диплом за пиво Ципа Plombir!

— Переживали, боролися! 7 наших сортів взяли призові місця, — ділиться головний пивовар “Ципа” Юро ЮРОВИЧ.

Фестиваль і конкурс проводилися на базі музею сільського господарства при університеті Szent István. Цього року участь у пивоварному змаганні взяли 60 броварень з 9 країн. Протягом двох днів судді оцінювали 260 зразків пива у 88 категоріях згідно з критеріями BJCP 2015.

В кожній категорії присуджувалися золота, срібна та бронзова медалі. Три найкращих за рейтингом всього конкурсу пива отримали діамантові дипломи, один з яких дістався українському бренду.

Тож, срібло завоював сорт “Ципа На Молоці”. Бронзу — сорти “Ципа-100”, “NE Ципа”, “Ципа Чорна”, “Чорна Гора”, “Драгобрат”.

— Ці нагороди для команди “Ципа” — визнання, і розуміння того, що ми рухаємося у вірному напрямку, — резюмую представник бренду, пивний сомельє Андрій КИСІЛЬ.