Домашні пивовари дізнаються, як хобі перетворити у бізнес, під час П’ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

04 Квітня 2018

Теми Форуму
З розвитком крафтового пивоварінні в Україні стало з’являтися все більше не тільки крафтових пивоварень, а й домашніх пивоварів. Звісно, до статистики, наприклад, Южної Америки, де кількість пивоварень перевищує 4 000, а домашніх пивоварів – мільйон, нам ще далеко. Але з кожним роком на українських кухнях народжуються нові пивовари. Можна вже навести не один приклад успішного комерційного пивовара, який починав варити у каструлі, а зараз є зіркою фестивалів. З чого ж почати варити пиво, як підібрати чи змайструвати обладнання власноруч, як уникнути помилок на старті, який шлях від домашньої до міні-пивоварні – на ці питання отримають відповіді учасники П’ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів в рамках секції «Домашні пивовари».

Ювілейний Форум відбудеться у Києві в готельно-ресторанному комплексі «Трипільське сонце 12-13 квітня. Ключова тема – «Пиво і пивоварня: успіх в бізнесі гарантований, якщо …». Головні ідеї заходу: сприяти створенню і подальшому розвитку пивного крафтового бізнесу як двигуну пивоваріння в світі, популяризувати здорове харчування і крафтове пиво як його складову, пропагувати культуру споживання алкогольних напоїв. Захід адресовано пивоварам, рестораторам, власникам пивних магазинів і пабів, як успішним, що вже мають пивний бізнес, так і початківцям, які тільки збираються відкрити для себе нову і вигідну справу.

Для домашніх пивоварів і тих, хто просто любить пиво та цікавиться технологією його приготування, в рамках Форуму організатори – видавничий проект «Технології та інновації» – передбачили секцію «Домашні пивовари». Модераторами стануть учасники співтовариства домашніх пивоварів – Юлія КИРИЛЕНКО, завідувач лабораторії бродильних та ферментаційних виробництв НУБіП України, та Олександр НАЗАРЕНКО, пивовар-аматор, а також Віктор ГОЛОВКО, власник пивоварні VG craft beer.

Своїм досвідом у домашньому пивоварінні, лайф-хаками, історіями успіху поділяться Євген БІЛЯЧЕНКО, засновник пивоварні «Дідько» (Київ), Володимир КУШНИРЬОВ, пивовар пивоварні «Трубадур» (Одеса), Іван ЗАРИЦЬКИЙ, домашній пивовар, який добре знається на обладнанні для домашнього пивоваріння, сировині та технологіях.

Друга частина секції буде побудована за принципом «питання-відповідь»: учасники Форуму зможуть поцікавитися саме тими аспектами теми, які їх найбільше цікавлять чи турбують.

Загалом, Форум збере пивоварів, рестораторів та виробників зі всієї України, з Білорусії, Росії, Німеччини, Італії, Франції, Австрії, Чехії, Словаччини. Серед тем для обговорення – актуальні тенденції галузі, технології пивоваріння, економіка пивного закладу, юридичні аспекти, пивний маркетинг, продажі, пивна кухня. У програмі – виставка сировини, техніки і технологій, дегустації та презентації, вечірній фуршет з авторськими стравами від ресторану «Трипільське сонце». У другий день, 13 квітня, відбудеться Пивний тур «Крафтовий шлях» цікавими пивними закладами столиці з дегустацією пива і пивного меню та колабораційна варка із зірками українського і зарубіжного крафту.

Поспішайте зареєструватися: forum.techdrinks.info!