«!FEST» подвоїть потужності з виробництва пива у Львові

05 Лютого 2018

Холдинг емоцій «!FEST» (Львів), що розвиває мережу креативних ресторанів і проектів, збільшить потужності по виробництву пива в два рази – майже до 1 млн літрів на рік. Про це розповів глава і співвласник компанії Андрій Худо, пише «Інтерфакс-Україна».

Потужності заводу «Театр пива «Правда» на площі Ринок у Львові становлять 500-600 літрів на рік. Компанія подвоїть їх, запустивши на території колишнього заводу «Галичскло» нову пивоварню. У листопаді підприємство почало використовувати потужності виробництва вже на новому майданчику. Місцеве пиво не пастеризується, воно живе, при цьому виробник дає на нього гарантію в один рік.

Крім того, «!FEST» почав експортувати пиво «Правда» невеликими партіями до Великобританії, Бельгії, Австрії, Швейцарії, Білорусі.

– Це невеликі обсяги. Ми працюємо з дистриб’юторами або барами безпосередньо за кордоном. Там наше пиво продається за ціною близько EUR3 за пляшку. В Україні підписали контракт на поставку з Le Silpo, – зазначив Андрій Худо.

Відзначимо, холдинг емоцій «!FEST», заснований в 2007 році в Україні, розвиває мережу креативних ресторанів, кав’ярень та інших проектів, наприклад, відомі ресторан «Криївка» та «Мазох-cafe. У травні 2012 року з метою забезпечення закладів і торгових об’єктів мережі холдинг запустив власне виробництво з випуску екологічно-чистих продуктів під брендом «Дідо. Правдивої їжа». «!FEST» також розвиває мережу магазинів-кондитерських.