Футболісти “Металіст 1925” та пивоварня “Red Cat” випустять колаборацію в стилі American Wheat

01 Березня 2019

Незвична колаборація
Союз футболу та пінного напою вирішили створити у футбольному клубі “Металіст 1925” та харківській пивоварні “Red Cat”, повідомляється на офіційному сайті клубу. Уклавши договір про партнерство та співробітництво, компанії зробили крок ще далі – вперше в Україні буде випущений лімітований сорт пива під назвою “Металіст 1925”. Що цікаво, ініціаторами співпраці стали саме футболісти.

Перед вильотом на збір до Туреччини, футболісти відвідали пивоварню “Red Cat”, де для них була проведена екскурсія з розповіддю про технологію пивоваріння. Також хлопці взяли участь у варці нового пива “Металіст 1925”.

Для реалізації цієї задумки, учасники колаборації розробили власний рецепт, до складу якого входять легендарні сорти американського хмелю (Chinook і Centennial). Очікуваний результат – золотисте, зі стійкою білою піною і ароматом пшениці крафтове пиво в стилі American Wheat, яке вже дозріває.

– Така колаборація – відмінний приклад міського партнерства в Харкові. Крафтового пиво ще ніколи не було таким футбольним, – коментують пивовари на своїй сторінці у Фейсбук.

Колабораційне пиво побачить світ напередодні найважливішого поєдинку за лідерство у Першій лізі між “Металістом 1925” і “Дніпром-1”, що відбудеться 23 березня.