Харківська броварня компанії AB InBev Efes Україна посіла перше місце у конкурсі «Лідер року у сфері управління ризиками»

03 Червня 2019

Впровадженя стандартів праці
Харківська броварня компанії AB InBev Efes Україна посіла перше місце у категорії найкращих підприємств із впровадження системи управління ризиками безпеки та гігієни праці. Про це стало відомо під час VII Міжнародної конференції «Охорона праці-2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками», повідомляє прес-служба компанії.

– Ми дотримуємося найвищих міжнародних стандартів у сфері безпеки на підприємствах, щоб забезпечити гідні умови праці для наших співробітників на броварнях. Окрім того, ми щороку впроваджуємо нові прогресивні технології та застосовуємо превентивні заходи для відповідності вимогам та сучасним тенденціям у галузі охорони праці»,– коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Конкурс «Лідер року у сфері управління ризиками» відбувається вже сьомий рік поспіль за підтримки науково-виробничого журналу «Охорона праці». Мета заходу – розповсюдження інформації щодо переваг впровадження ризик-менеджменту в систему охорони праці та промислової безпеки на підприємствах України для попередження виробничого травматизму та підвищення ефективності компаній. Організатори конкурсу щороку збирають дані про результати діяльності організацій і складають рейтинг найкращих. Оргкомітет проводить оцінку колективної роботи команд компаній із впровадження системи управління ризиками та їх мінімізації.