Хто може стати членом Громадської Спілки «Незалежні броварні України»?

30 Листопада 2020

«Незалежні

Якщо ти початківець пивовар або вже давно на ринку крафтового пива, якщо ведеш боротьбу на виживання в реаліях сьогоднішнього карантину, відчуваєш незахищеність від законодавства, або просто бажаєш влитися в компанію однодумців, ти можеш долучитись до Громадської Спілки «Незалежні броварні України». Про умови вступу читайте далі.

За словами представників «Незалежні броварні України», членами Спілки можуть бути юридичні особи, які поділяють її мету та завдання, визнають і виконують положення Статуту, та відповідають 5 критеріям:

1. Наявність ліцензії на виробництво пива;

2. обсяг виробництва пива не перевищує 5 млн. літрів на рік;

3. незалежність та відкритість виробництва і діяльності;

4. наявність пивного різноманіття;

5. натуральність та якість продуктів.

Засновники та інші Члени Спілки користуються рівними правами. Членами Спілки можуть бути юридичні особи на підставі письмової заяви і за умови сплати вступного внеску. Рішення про прийняття або відмову у прийнятті ухвалюється Дирекцією Спілки на черговому засіданні. Члену Спілки видається документ, який підтверджує його членство.

Усі охочі можуть заповнити анкету для вступу.

Читайте також: Асоціація «Незалежні броварні України» і проєкт Beer Technologies: рухаємося далі!..

Приємно відзначити, що асоційованим членом майбутньої впливової громадської організації уже став проєкт Beer Technologies медіагрупи «Технології та Інновації».