Старт роботи над каталогом BEER INSIDE: чекайте унікальний довідник про Краще Пиво України!

21 Травня 2020

Вперше в Україні!
Стартувала робота над довгоочікуваним каталогом кращого пива України BEER INSIDE, який готує медіа-група «Технології та Інновації». Нагадаємо, ідея полягає у презентації кращих пивоварень, пивзаводів, пабів, пивоварів-контрактників, – за географічною ознакою. Щоб кожен житель того чи іншого регіону, кожен гість регіону швидко зорієнтувався, де тут можна випити найкращого пива. Перший розворот у підрозділі «Рівненська область» замовлений пивоварнею «Волинський бровар» – одним із лідерів крафтового пивоваріння в Україні.

Як ознайомити споживачів країни із різноманіттям ринку пива, з акцентом на якості продукції? А нам є чим пишатися: в Україні відкрито близько 160 крафтових пивоварень, працюють достойні регіональні виробництва. Пивовари високо підняли рівень якості свого пива. Тому споживачі в країні та закордоном мають знати про них. Розповісти про кожну пивоварню, кожний достойний сорт пива покликаний новий проєкт – BEER INSIDE. Унікальний каталог стане першим довідником, у якому за географічним принципом будуть представлені всі виробники пива країни та їхні фірмові магазини або ресторани.

Каталог BEER INSIDE – це презентація успіхів пивоварної галузі України, яка поступово відмовляється від масового продукту на користь ексклюзивного, високоякісного, крафтового. Демонстрація динамічного росту пивоваріння, яке стає справою життя для десятків і сотень ентузіастів. І потужна заявка на народження бренду Ukrainian Beer, його успішний експорт у світі.

На сторінках каталогу – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про свої найкращі пива. Заявити про перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який формує сьогодні пивний ринок.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Спільними зусиллями ми донесемо до людей розуміння високих життєвих стандартів, важливості споживати натуральні продукти, корисні для здоров’я. Одночасно, наполягаємо на помірному і свідомому споживанні пива.

Запрошуємо до співпраці пивзаводи, пивоварні й міні-пивоварні, ресторани-пивоварні, паби, торговельні пивні мережі, фірмові магазини пива. Презентуйте себе і свої досягнення якомога ширшому колу споживачів.

Каталог матиме тираж у 30000 примірників. Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать великі можливості для поширення інформації. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, конференціях, форумах, спеціалізованих виставках.

Презентація каталогу BEER INSIDE планується у столиці та інших містах країни. Новий проєкт створить хвилю інтересу до крафтового пивоваріння  та українського пива. І зрештою сприяти успішним продажам пива і підвищенню культури його споживання.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Олена Сидій: +38 068 046 29 85, beertechdrinks@gmail.com
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com