Старт роботи над каталогом BEER INSIDE: чекайте унікальний довідник про Пиво України!

21 Травня 2020

Вперше в Україні!
Стартувала робота над довгоочікуваним каталогом пива України BEER INSIDE, який готує медіа-група «Технології та Інновації». Нагадаємо, ідея полягає у презентації  пивоварень, пивзаводів, пабів, пивоварів-контрактників, – за географічною ознакою. Щоб кожен житель того чи іншого регіону, кожен гість регіону швидко зорієнтувався, де тут можна випити пива. Перший розворот у підрозділі «Рівненська область» замовлений пивоварнею «Волинський бровар» – одним із лідерів крафтового пивоваріння в Україні.

Як ознайомити споживачів країни із різноманіттям ринку пива, з акцентом на якості продукції? А нам є чим пишатися: в Україні відкрито близько 160 крафтових пивоварень, працюють достойні регіональні виробництва. Пивовари високо підняли рівень якості свого пива. Тому споживачі в країні та закордоном мають знати про них. Розповісти про кожну пивоварню, кожний достойний сорт пива покликаний новий проєкт – BEER INSIDE. Унікальний каталог стане першим довідником, у якому за географічним принципом будуть представлені всі виробники пива країни та їхні фірмові магазини або ресторани.

Каталог BEER INSIDE – це пивна мапа України, яка має на меті презентацію успіхів пивоварної галузі України, яка поступово відмовляється від масового продукту на користь ексклюзивного, високоякісного, крафтового. Демонстрація динамічного росту пивоваріння, яке стає справою життя для десятків і сотень ентузіастів. І потужна заявка на народження бренду Ukrainian Beer, його успішний експорт у світі.

На сторінках каталогу – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про свої найкращі пива. Заявити про перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який формує сьогодні пивний ринок.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Спільними зусиллями ми донесемо до людей розуміння високих життєвих стандартів, важливості споживати натуральні продукти, корисні для здоров’я. Одночасно, наполягаємо на помірному і свідомому споживанні пива.

Запрошуємо до співпраці пивзаводи, пивоварні й міні-пивоварні, ресторани-пивоварні, паби, торговельні пивні мережі, фірмові магазини пива. Презентуйте себе і свої досягнення якомога ширшому колу споживачів.

Каталог матиме тираж у 30000 примірників. Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать великі можливості для поширення інформації. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, конференціях, форумах, спеціалізованих виставках.

Презентація каталогу BEER INSIDE планується у столиці та інших містах країни. Новий проєкт створить хвилю інтересу до крафтового пивоваріння  та українського пива. І зрештою сприяти успішним продажам пива і підвищенню культури його споживання.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Олена Сидій: +38 068 046 29 85, beertechdrinks@gmail.com
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com