«Майстер-пивовар»: курси пивоварної справи відзначають свій другий день народження

17 Грудня 2020

Пивовари

16 грудня, два роки тому, відбувся перший випуск курсу «Інноваційні технології бродильних виробництв».  З тих пір більше сотні студентів опанували пивоварне ремесло. А зовсім нещодавно закінчився  п’ятий курс інтенсив-стаціонару на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Наші курси – це майданчик для обміну досвідом. Тут навчаються і люди, які лишень планують пов’язати власне життя з пивоварінням, і пивовари-початківці, й досвідчені майстри, які вже мають власні переможні сорти на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award. Цьогоріч курси розпочались першого березня, – ділиться Юлія Кириленко, викладачка курсу.

Читайте також: Знову за парту: 25 студентів розпочали навчання на пивовара

За словами Юлії Кириленко, з року в рік формат курсів стає більш професійним. Спочатку учнями були лише пивовари-початківці, а нині на курси приїжджають майстри з чималим досвідом. Цьогоріч навчались пивовари з броварні «Ципа», «Трубадур» та ін.

У рамках навчання на майбутні пивовари відпрацьовують 144 години практичних занять, 2 лабораторних, і варка на  українських пивоварнях, а в.кінці курсу студенти створюють власний рецепт пива.

Нагадаємо, Одесит Станіслав Марченко отримав пивну освіту і відкрив свою пивоварню!