На First Dnipro Brewery віє стрімкий вітер змін

11 Січня 2021

Пивоваріння

Якщо говорити про пивну погоду, то на First Dnipro Brewery прогнозується невгамовний змінний вітер. Про його напрямок та швидкість журналу «Beer. Technologies&Innovations» розповів головний «метеоролог» дніпропетровської пивоварні – пивовар, технолог Дмитро Некрасов.

– 2021 рік ми зустріли з солідним апгрейдом: значно збільшили загальний обсяг парку ЦКТ, який дозволить нам не обмежувати себе та пиво в термінах витримки, зосереджено займатися ейджінгом, виробництвом щільних, міцних сортів з багатою палітрою смаків та ароматів. Тож, зараз маємо не тільки палку жагу, а й всі технічні можливості варити барлівайни. Однак, це тільки один із стратегічних напрямків FDB.

 

Як розповідає пивовар, щорічно від пивоварні чекають регулярно оновлювану крафтову лінійку.

– Цієї традиції ми не змінимо – лінійка буде. Але, на відміну від тематичних колекцій 2018-2020 років (Аrt of Beer, Beer Tunes, Legendary Stars, Around the World), ми представимо абсолютно непередбачуваний FREESTYLE.

Фрістайл – це вільний стиль в спорті, музиці, мистецтві. Броварі адаптували його для пивоваріння й отримали необмежений політ фантазії на тему інгредієнтів, ароматів та смаків пива; можливість імпровізувати, створювати нелогічний і непослідовний неймінг. То ж, кожен сорт FDB-лінійки-2021 буде непередбачуваним і неповторним, а його назва – шалена і вражаюча, як сам крафт!

– До речі, маємо ідею спробувати на конкурсній основі залучати любителів хмільного напою і фанатів бренду FDB до процесу створення гучних імен, які будуть присвоюватися пиву! Щоб не проґавити сам конкурс і свій шанс отримати винагороду за креатив, треба бути підписником сторінки First Dnipro Brewery на Facebook, пильно стежити за стрічкою новин, – розповідає Дмитро Некрасов. – Щодо періодичності виходу нових сортів лінійки FDB-FREESTYLE скажу, що все туманно, як в хейзі-пиві. Запевнити можу лише в тому, що з’являтися вони будуть в мережі магазинів наших партнерів Море Пива та HopHey, а перший вистрілить вже на початку лютого.