Нова ресторанна концепція від Kumpel – Пивне Ательє

20 Листопада 2019

Пиво задає тон
Мережа Kumpel’ Group, до якої входять крафтові пивоварні, ресторан «Голодний Микола», «Ресторація Бачевських», винотека Cafe1, відкрив новий заклад Craft&Kumpel у Львові. Це не просто пивний ресторан, а Пивне Ательє з авантурною кухнею. Саме таку концепцію обрали засновники.

Пивне Ательє Craft&Kumpel спеціалізується на пиві загалом та на пиві, звареному на власній пивоварні, пивних коктейлях, пивній культурі та правильному поєднанні пива зі стравами (фудперйінг), які ще більше розкривають та доповнюють його смак. Гостей тут зустрічають та обслуговують пивні сомельє й гастро-спеціалісти – пивні майстри. Вони допомагають обрати закуски до кожного сорту пива та влаштовують дегустації.

Однією з фішек кухні ресторану є «авантурки» – страви у вигляді оригінальних сетів. Часто вони мають незвичний формат, зручну подачу для компаній, їх не обов’язково їсти столовим приладдям, або ж вони подаються зі спеціальними приборами. Гостей здивує не лише посуд, а й поєднання інгридієнтів. Що важливо, перевага надається локальним продуктам.

Як роповідають у ресторані, авантурка – це канапка чи спонтанна закуска яку вживали в побуті на території Галичини. Є багато різних рецептів авантурок, але в Craft&Kumpel придумали свої. Наприклад, авантурки з курячим стегном, авантурки з тигровими креветками. Також тут можна поласувати мінібургерами, фалафелем з соусом тахіні, варениками з картоплею та бринзою, сирними кульками на хлібних паличках, дуетом хумусів, чорними мідіями з соусом карі на кокосових вершках, панакотою.

– Від початку ми створювали кухню, враховуючи концепт fingerfood та авантурної кухні. Щоб гості могли скуштувати більше страв та поекспериментувати зі смаками. Тому в нас є сети салатів, супів, різноманітних закусок та м’ясних страв, – розповідає шеф-кухар Craft&Kumpel Володимир Бабан. – Сьогодні ми розробляємо також подачі на великий аппетит та на компанію. Тож авантурна кухня – це не лише про експерименти та емоції, а й про ситні посиденьки. Уся кухня нашого ресторану базується виключно на локальних продуктах. Тому замість прошуто чи вже звичного пармежано, ви можете скуштувати у нас телячий в’ялений пастрамі, козячий та коров’ячий сир місцевих ферм з цільного молока з додаванням наливок чи пива. Навіть морепродукти замовляються в Україні – це чорноморські бички, креветки та мідії. А до пива ми спеціально розробили фірмову страву – Джерки. Це висушене м’ясо та овочі, які готуються виключно на нашій кухні за фірмовим рецептом кухарів ресторану.

У закладі пропонують крафтове пиво у пляшках – основа барної карти, вино, міцні та безалкогольні напої. Пригостять й коктейлями, наприклад, «Кавою по-ірландськи» з додаванням пива Rye Stout, «Пивним Цвібаком» з додаванням пшеничного пива, «Шоколадним Мартіні» з випареним Бронзовим елем у складі.

Craft Kumpel