Нове обличчя відомого пивного проекту: BEER Technologies!

18 Квітня 2019

BEER Technologies
За три роки, що минули із часу створення незалежного професійного журналу для пивоварів, у країні відбувся потужний ріст числа крафтових і не тільки пивоварень, міні-пивзаводів, пивних ресторанів, пабів, пивних торговельних мереж. Тепер про Україну добре знають на крафтовій мапі світу. Росте аудиторія пиволюбів, пивоманів, фанатів пива, їх ще називають біргіками. Розвивається і змінюється наш журнал! Поступово в ньому перемагає тема не Технологій, а Пива – в усій його різноманітності, пива як найдавнішого в світі продукту, котрий не перестає вдосконалюватися і радувати мільйони своїх прихильників.

Тож зустрічайте: оновлений журнал «Пиво. Технології та Інновації» – BEER Technologies!

Головним завданням видання залишається інформування читачів про кращі здобутки українських пивоварень, кращий досвід майстрів пивоваріння, найкращі маркетингові знахідки. Всіма можливими засобами популяризувати вашу продукцію, шановні пивовари, щоб збільшувалося число пивних фанатиків. І, звичайно, стоятимемо на варті якості продукції, для вдосконалення якої залучатимемо експертів з усього світу.

Вихід свіжого випуску журналу BEER Technologies приурочений до  VII Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, що відбудеться 18-19 червня у Львові. Ми підготували безліч корисної, цікавою та надихаючої інформації! Про стандарти HACCP та їх впровадження читайте в інтерв’ю голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира ЛАПИ. Цікавим стане досвід засновника «Театру пива «Правда» Юрія ЗАСТАВНОГО, про який він розповів в інтерв’ю «Українське пиво має відображати ботанічну різноманітність нашої країни». Свою позицію щодо пива постійної якості та смаку висловив в інтерв’ю головний пивовар Bierwelle Сергій КОВТУНЕНКО.

З успішними і самобутніми концепціями ресторанів-пивоварень та пивоварних підприємств України та світу познайомимо вас у матеріалах про REBERBAR, «Карабас Барабас», «Pivovar Kunratice», «Hofbräu Kaltenhausen», PUNKRAFT.

Детально про технології дізнавайтеся з досвіду  пивоварні «Волинський Бровар», яка впроваджує інновації Eurowater, пивзавода «Кумпель», на якому відкрили власну лабораторію,  нового заводу «Ципа», обладнаного унікальними рішеннями ZIP tech. Читайте також про активні сухі дріжджі Fermentis, найкомпактнішу автоматичну машину розливу FERRERO, новітні технології гігієни від Diversey DiverCraft, модульне рішення мобільної пивоварні Brewiks CUBE, обладнання вітчизняного виробництва від Stainless Steel Technologies, комплексні рішення для пивоваріння від PSS SVIDNÍK.

Нам є, чим вас здивувати! Скоріше підписуйтеся на журнал чи замовляйте примірник.