Нові рішення ZIP tech розширюють горизонти крафтового пивоваріння
02 Липня 2019
Зазначимо, що потужність нового пивзаводу в середньому 100 тонн пива на місяць, але може бути збільшена вдвічі. Цей обсяг задовольнить потреби всіх фірмових пабів бренду по Україні та забезпечить стабільний асортимент сортів на кранах. Екстер’єр броварні за проектом буде стилізований під пташине гніздо.
– ZIP tech приділяє увагу не тільки простоті технології обслуговування, але й ергономічності, а також естетичному вигляду пропонованого обладнання: як бонус надаємо ідеї щодо дизайну, підбираючи індивідуальні рішення для кожного клієнта. Як кажуть, за одягом зустрічають, а за розумом проводжають. При цьому для нашої компанії важливий не тільки «одяг». Основний акцент робиться на змісті, адже ми прагнемо надати клієнтам найсучасніші та надійні технічні рішення, засновані на трендових розробках технології пивоваріння. Важливим елементом ціноутворення є використання дорогих комплектуючих від видатних світових виробників. І все для того, щоб про нашу продукцію і референції ще довгий час могли розповідати не продавці, а наші покупці, – зазначає засновник компанії ZIP tech Ласло ТОТХ.
У комплекті пивоварного обладнання для нового заводу «Ципа» передбачені окремі заторний і сусловарильний ковші, які оснащені можливістю вимірювати pH кислотності продукту. Різноманітні елементи автоматизації забезпечують простоту процесу варіння пива і зводять до мінімуму можливості помилки оператора.
Наприклад, встановлений на цій системі модуль ZIP HOP DOSING здійснює автоматичну подачу хмелю, а скляні люки варниці дозволяють візуально контролювати процеси. Останні проходять з максимальною точністю і безпечні для оператора.
Нова модель пивзаводу, спроектована для бренду «Ципа», оснащена автоматикою фільтрації сусла, заснованою на вимірюванні мутності, й автоматичним вивантаженням пивної дробини. Усі ці елементи в такій категорії потужності не мають аналогів.
Програмне забезпечення системи представлене новою розробкою ZIP tech – це ZIPMATIC 2. Програма, крім усього іншого, дає можливість запису рецептур, зміни різноманітних параметрів у робочих процесах, їх архівації та пошуку. При цьому пивовар і власник, перебуваючи далеко за межами пивоварні, можуть безперешкодно перевіряти і контролювати виробничі процеси за допомогою віддаленого доступу. Що важливо – усі рецептури зберігаються програмою, що при необхідності дає можливість новому пивовару відтворити пиво навіть 3-річної давності.
Повну версію статті читайте в журналі BEER Technologies (№1-2, квітень 2019)