Правда інвестувала в дослідження життя кеги та абгрейд її санітарії 20 тисяч євро

04 Березня 2019

Інновації
В житті пивоварного бреду “Правда” останнім часом сталося багато змін: запрацював новий, більший, пивзавод, розширилися технологічні можливості. Наразі за штурвалом пивоварних потужностей знову стоїть Юрій Заставний. І одними з першочергових його кроків стали зміни, спрямовані на те, щоб впевнитися, що з санітарією все в порядку. Що цікаво, тут навіть провели масштабне дослідження про життя кег. Наукове дослідження!

Про це в інтерв`ю порталу “Прокрафтинація” розповів засновник “Театру пива “Правда” Юрій Заставний:

– У нас була величезна історія з кегами. Ми робили велике дослідження про життя кеги: що в ній відбувається, з чого вона складається, звідки і що в ній тече, як миється. Ми позичали кегу з віконечком, спостерігали як все відбувається всередині. Можна цілу дисертацію писати. І як себе з ними вести, знаємо тепер, напевно, найкраще в центральній і східній Європі. Ми розкручували їх, дивилися на чистоту, шукали, який цикл в машинці для миття кег миє їх найкраще, які потрібні концентрації. За місяць поговорили з двома-трьома десятками людей. Зняли годинне відео, як це відбувається і відправляли його в Німеччину. В Німеччині мали зустріч зі спеціалістами з кегування, фітінгу і миття.

Правдівці запустили цілу інвестиційну програму орієнтовно на 20 тисяч євро, щоб ці кеги правльно міняти, обробляти тощо.