Пивоварня з майбутнього на пивній мапі України

26 Березня 2021

Пивоварня
Рік тому на пивній мапі України з’явилась нова пивоварня – 2085. Броварню заснували пивовар Назар Дребот, який до цього запустив 7 крафтових пивоварень (в США, Грузії, Іспанії, Індії та Україні) та ресторатор, співзасновник сім’ї ресторанів THE Валерій Созоновський. Журналісти проєкту Beer. T&I побували на пивоварні й поспілкувались із співзасновником Назаром Дреботом, розпитали про унікальне для України обладнання та концепцію проєкту «2085».

Пивоварня розташована на території артзаводу «Платформа». На вході гостей зустрічає логотип 2085. Чому саме така назва? Назар розповідає, що це пиво з майбутнього, а пивоварня  має на меті творити власну історію, а не  прагне наслідувати давні традиції пивоваріння. Ідеться не лише про 2085 рік — пивовари показують власний футуристичний погляд на світ у цілому й пиво зокрема.

До слова, броварня першою розпочала виготовляти пиво на американському обладнанні American Brewing Equipment.

Ми використовуємо саме це обладнання, оскільки для нас важлива не просто експериментальність, а й якісна складова. Всі інгредієнти ми завозимо самостійно, лише один використовуємо український, – це вода. Проте, перед її використанням відбувається процес очистки й фільтрації, у результаті якого пивовари отримують осмосну воду, яку підлаштовують під той чи той стиль пива.

Про технологічне оснащення пивоварні читайте у свіжому випуску журналу Beer.Technologies&Innovations. Також на сторінках видання шукайте інтерв’ю з пивоваром Назаром Дреботом про його шлях у пивоварінні та запуск іноземних проєктів.