Свіжий випуск журналу BEER Technologies: вдосконалюємося разом з Вами!

22 Квітня 2019

З радістю повідомляємо, що перший в 2019 році випуск оновленого журналу BEER Technologies вже вийшов з друку! У цьому випуску наші журналісти, експерти, пивовари і ресторатори, виробники розкажуть про нові тенденції та ситуацію на ринку крафтового пива в Україні та світі. Читайте про кращі здобутки українських пивоварень, досвід майстрів пивоваріння, маркетингові знахідки.

Ми підготували безліч корисної, цікавою та надихаючої інформації! Про стандарти HACCP та їх впровадження читайте в інтерв’ю голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира ЛАПИ. Цікавим стане досвід засновника «Театру пива «Правда» Юрія ЗАСТАВНОГО, про який він розповів в інтерв’ю «Українське пиво має відображати ботанічну різноманітність нашої країни». Свою позицію щодо пива постійної якості та смаку висловив в інтерв’ю головний пивовар Bierwelle Сергій КОВТУНЕНКО.

З успішними і самобутніми концепціями ресторанів-пивоварень та пивоварних підприємств України та світу познайомимо вас у матеріалах про REBERBAR, «Карабас Барабас», «Pivovar Kunratice», «Hofbräu Kaltenhausen», PUNKRAFT.

Детально про технології дізнавайтеся з досвіду пивоварні «Волинський Бровар», яка впроваджує інновації Eurowater, пивзавода «Кумпель», на якому відкрили власну лабораторію, нового заводу «Ципа», обладнаного унікальними рішеннями ZIP tech. Читайте також про активні сухі дріжджі Fermentis, найкомпактнішу автоматичну машину розливу FERRERO, новітні технології гігієни від Diversey DiverCraft, модульне рішення мобільної пивоварні Brewiks CUBE, обладнання вітчизняного виробництва від Stainless Steel Technologies, комплексні рішення для пивоваріння від PSS SVIDNÍK.

І це далеко не все, про що ми розповімо у свіжому випуску BEER Technologies! Поспішайте замовити примірник та підписуйтеся на видання.