#TopBeerStartUp: Insider Craft Hub відкриває майданчик для українських пивоварних стартапів

27 Серпня 2018

Стартап
Перший конкурс серед українських пивоварів #TopBeerStartUp вже стартував 23 липня в ІСНub. У фінал вийшли Олексій Ковалевський з Pine Ale, Євгеній Вальчук з Milk Red IPA , В’ячеслав Нестеренко з «Інший» IPA. Попереду в них вирішальна варка. Переможець стане першим українським beermaster в хабі. А для того, щоб взяти участь в наступних і отримати можливість розпочати власну справу, треба мати ідею, повідомляє сайт проекту.

Що потрібно для участі? Ідея. І не просто BIG IDEA. А BEER IDEA! Лише по-справжньому круті ідеї стають продуктом в ІСНub.

Що отримає переможець #TopBeerStartUp? Можливість розпочати власну справу без фінансових чи будь-яких інших ризиків. Справу свого життя, яка запалює серце та розум, постійно мотивує рухатися далі, які б досягнення ти вже не мав.

Кращу сировину. В ІСНub пивовар самостійно підбирає сировину. Унікальний рецепт залежить і від творчого підходу до пивоваріння, і від креативу в процесі підбору інгредієнтів.

Сучасне виробництво. В ІСНub ідея пивовара нічим не обмежена:

обладнання дозволяє використовувати будь-який тип солоду та несолоджені матеріали (наприклад, рис, жито, пшеницю та інші);
комбінуючи роботу двох заторних чанів та відварочного котла, можна реалізувати будь-які схеми затирання;
два окремі фільтрувальні чани дозволяють робити менші перерви між варками при заповненні ЦКТ;
автоматизоване охолодження сусла дозволяє отримувати стабільну температуру початку бродіння;
завдяки регідраторам та пропагаторам у нас можна працювати з будь-якими типами дріжджів та схемами їхнього задавання;
обладнання та конструкція ЦКТ дозволяють максимально точно підтримувати бажану температуру бродіння, і, що найважливіше, робити швидке охолодження до мінусових значень температури;
доступний будь-який спосіб задавання хмелю;
сепаратор та кізельгуровий фільтр забезпечують будь-яке освітлення пива – кришталево чистий пілс чи янтарний лагер, а, може, блискучий бок – вирішувати тобі. Крім того, обладнання може забезпечити контрольований вміст дріжджових клітин в пшеничних сортах;
на фільтрацію та розлив подається пиво, використовуючи підтискання СО2, що унеможливлює окислювання продукту;
розлив пива в блоці Кrones відбувається в середовищі СО2, що не дає пиву окислюватися та втрачати піну.

Команда. Всі процеси в ІСНub відбуваються під контролем кваліфікованого персоналу 24 години на добу.

Лабораторія. В ІСНub пивовари користуються однією з найсучасніших лабораторій в Україні. Більше десятка лабораторних приладів, серед яких спектрофотометр JENWAY, газовий хроматограф PERKIN ELMER, лабораторний автоматичний аналізатор пива ANTON PAAR – ці назви ми знаємо не з матеріалів в Інтернет, наша команда працює з цим обладнанням щодня.

Маркетинг на продажі. Бачив пиво INSIDER CRAFT HUB в магазинах та пабах? Тоді ти знаєш, що твій продукт продаватиметься через одну з найбільших дистибуційних мереж в Україні, а його впізнаваність не даватиме спокою іншим пивоварам. Проте найголовніше – його спробують та оцінять тисячі українців, і саме їхня оцінка визначить все.