Успішний досвід клієнтів – найкраща рекомендація компанії SST

17 Квітня 2018

Обладнання
Візитною карткою компанії StainlessSteel Technologies стали європейська якість і серйозний підхід до виготовлення пивоварень для ресторанів, промислових і міні-пивзаводів. Львівська компанія відома на ринках пивної, харчової, кондитерської та інших галузей більше чотирьох років. Молода і амбітна команда встигла реалізувати проекти по всій Україні. Вже цього року компанія запустить нові пивоварні об’ємом від 500 до 5000 л за варку в Івано-Франківську, Одесі, Тернополі, Миколаєві, Черкасах. Матеріали для них використовуються тільки найкращі: італійські насоси і моторедуктори, чеська запірна апаратура, метал і труби європейських виробників, автоматика німецької компанії Siemens. Важлива кожна деталь, особлива увага – якості зварювання, що виконують із піддувом, а для робіт із виготовлення і монтажу обладнання застосовується власна технологія. Кожен проект SST – це індивідуальна розробка пивоварні для клієнта, пошук найефективніших рішень.

Ергономічний варочник для ресторану-пивоварні Kibler

StainlessSteel Technologies виконує проектування, виготовлення, монтаж і уведення в експлуатацію пивоварного обладнання, будує пивзаводи «під ключ». Спеціально для ресторанів-пивоварень у компанії розробили ергономічні комбінації варильного порядку. Наприклад, для економії простору і часу можна замовити об’єднання в одну ємність декількох процесів варильного порядку – заторно-фільтраційного і сусловарного вірпула. Ємності дозволяють робити відразу по дві варки пива. Таку технологію використали для закарпатської пивоварні Kibler, яку нещодавно було повністю реконструйовано фахівцями SST.

У ресторані-пивоварні встановлений повний комплект обладнання SST: двоємнісний варильний порядок на 1000 л (заторно-фільтраційний чан і сусловарний вірпул), бродильний цех – комплект ЦКТ об’ємом 2 тонни кожен. Пивоварня напівавтоматична, оснащена надійною і точною автоматикою Siemens. На тач-панелі управління пивоварнею можна задавати температуру в ЦКТ, вмикати і вимикати редуктори і насоси, регулювати температуру в бойлері. На екрані видно, які системи працюють у даний момент, і на якому етапі процеси. Автоматика проста в управлінні, все налаштовується. Це як користуватися телефоном, запевняють виробники.

– Така пивоварня підходить для рестораторів, тому що займає мало місця, її зручно монтувати в залі на невеликій площі, щоб організувати максимум посадкових місць. Ця модель може працювати і в промислових умовах, але в першу чергу цікава для пабів, пивних ресторанів, готелів із метою економії місця, – розповідає керівник проектів SST Володимир МИХАЙЛІВ. – Проект викликав великий інтерес у рестораторів із України та ближнього зарубіжжя, вже найближчим часом такі пивоварні з’являться у нових закладах і пивних рестораціях.

Пивоварня Kibler стала ще й своєрідним арт-проектом, розробники приділили увагу дизайну. Блиск нержавіючої сталі, з якої виготовлено обладнання, доповнює підсвічування і самої пивоварні. Пиво, зварене на такому устаткуванні, обов’язково буде смачним. У процесі варіння можна додавати будь-які інгредієнти: ягоди, фрукти; різноманітність обмежується тільки фантазією пивовара. Устаткування допомагає зробити це швидко і зручно. У Kibler пригощають гостей баварським світлим, темним пивом і елем.

Енергоефективне обладнання для пивоварні Katran

Для промислових підприємств SST пропонує обладнання, продуктивність якого можна збільшити: додавати варильні ємності зі зростанням попиту на продукт. Минулого року компанія виготовила та здійснила запуск пивоварні Katran на березі Азовського моря у Бердянську. Об’єм пивоварні – 500 л за варку, вона укомплектована ЦКТ на 1000 л. Хоча обсяг варочника невеликий, він має конфігурацію промислового типу: заторний чан, фільтр-чан і сусловарний вірпул. Щоб збільшити продуктивність пивоварні, не доведеться міняти обладнання, – розробники передбачили можливість додавання ємностей. Через короткий відрізок часу бердянські пивовари вирішили збільшити бродильне відділення і замовили додаткові ЦКТ об’ємом 2 тис. літрів.

– Ми задоволені результатом та реалізацією цього проекту в регіоні, де розвиток пивної культури тільки зароджується, – коментує Володимир Михайлів. – Технічні рішення у проектуванні броварні дозволяють зробити її ощадною в плані економії енергоресурсу. Автоматика останнього покоління значно полегшує керування процесами.

Пивоварня обладнана унікальною технологією компанії SST – TermoYunit, призначеною для підігріву ємностей. Апарат істотно заощаджує витрати підприємства: в порівнянні з парогенератором, він споживає за годину на 14-16 кВт менше електроенергії. Процес відображається на тач-панелі, обладнання підключається до системи автоматики, тому пивоварові зручно з ним працювати. Сьогодні 95% замовників львівської компанії обираютьTermoYunit.

Якість, технологічність та зовнішній вигляд пивоварень від StainlessSteel Technologies дозволяють компанії залишатися впевненим лідером на ринку та мати величезний попит на обладнання. Вже реалізовані проекти крафтових міні-пивоварень по всій країні, триває співпраця з партнерами з виготовлення та запуску великих промислових пивоварень. Діяльність SST створює позитивний імідж України на території ЄС: обладнанням цікавляться у Польщі, Словаччині, Латвії, Литві, інших країнах ближнього зарубіжжя та Африки.

Компанія запрошує до співпраці рестораторів, зацікавлених у реалізації проекту власної броварні для ресторану чи пабу. Робота з SST – це вигідні умови, індивідуальний підхід, гарантія якості та надійності. Бездоганна репутація й схвальні відгуки свідчать про професіоналізм і особливий підхід до кожного проекту, реалізованого українським виробником.