В Україні з'явився пивоварений хаб - у майбутньому своєрідний пивний "Голос країни"

Ідея
Україні з’явився перший пивоварений хаб, де запрошені майстри зі всього світу зможуть варити для українців крафтове пиво за своїми рецептами. Можливість варити в Insider Craft Hub своє пиво невдовзі отримають й талановиті українські крафтовики.

Про це розповів власник «Першої приватної броварні» Андрій Мацола в інтерв’ю LIGA.net:

— Ми вирішили створити в Україні перший пивоварений хаб – Insider Craft Hub. Зараз тема крафтового виробництва дуже актуальна. Минулого року я полетів до Америки, поїздив крафтовими пивоварнями, щоб вивчити цю культуру. Вона ж там сформувалася більше 20 років тому. Після цієї поїздки вирішив зробити крафт доступним в Україні. В рамках цього проекту ми запрошуємо провідних крафтових пивоварів світу: з США, Ісландії, Данії та інших країн. І вони на потужностях Insider Craft Hub будуть варити своє пиво.

Проект вже стартував. Першим запрошеним пивоваром став данець Андерс Кіссмайєр. Його пиво вже продається у національних мережах. Вартість складає 25 грн, на відміну від імпортного крафту, який коштує 70-90 грн.

Андерс Кіссмайєр

Можливість варити в Insider Craft Hub своє пиво невдовзі отримають й талановиті українські крафтовики.

— Ми хочемо зробити такий собі пивний «Голос країни», надати молодим українським крафтовикам можливість зареєструватися на сайті, подати свою рецептуру і спробувати зварити своє пиво. Переможців обираємо ми, вони приїжджають, радяться з нашими пивоварами і випускають своє пиво, яке буде продаватися по всій Україні через нашу мережу дистрибуції, – пояснив Мацола.

Власник «Першої приватної броварні» наголосив, що компанія ставить перед собою цілі щодо зміни ринку і культури споживання пива.