В Україні з’явився пивоварений хаб – у майбутньому своєрідний пивний “Голос країни”

19 Травня 2018

Ідея
Україні з’явився перший пивоварений хаб, де запрошені майстри зі всього світу зможуть варити для українців крафтове пиво за своїми рецептами. Можливість варити в Insider Craft Hub своє пиво невдовзі отримають й талановиті українські крафтовики.

Про це розповів власник “Першої приватної броварні” Андрій Мацола в інтерв’ю LIGA.net:

– Ми вирішили створити в Україні перший пивоварений хаб – Insider Craft Hub. Зараз тема крафтового виробництва дуже актуальна. Минулого року я полетів до Америки, поїздив крафтовими пивоварнями, щоб вивчити цю культуру. Вона ж там сформувалася більше 20 років тому. Після цієї поїздки вирішив зробити крафт доступним в Україні. В рамках цього проекту ми запрошуємо провідних крафтових пивоварів світу: з США, Ісландії, Данії та інших країн. І вони на потужностях Insider Craft Hub будуть варити своє пиво.

Проект вже стартував. Першим запрошеним пивоваром став данець Андерс Кіссмайєр. Його пиво вже продається у національних мережах. Вартість складає 25 грн, на відміну від імпортного крафту, який коштує 70-90 грн.

Андерс Кіссмайєр

Можливість варити в Insider Craft Hub своє пиво невдовзі отримають й талановиті українські крафтовики.

– Ми хочемо зробити такий собі пивний “Голос країни”, надати молодим українським крафтовикам можливість зареєструватися на сайті, подати свою рецептуру і спробувати зварити своє пиво. Переможців обираємо ми, вони приїжджають, радяться з нашими пивоварами і випускають своє пиво, яке буде продаватися по всій Україні через нашу мережу дистрибуції, – пояснив Мацола.

Власник “Першої приватної броварні” наголосив, що компанія ставить перед собою цілі щодо зміни ринку і культури споживання пива.