VI Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2022: за пів року – наступне пивне змагання! Готуймося!..

11 Серпня 2021

Пивні події
Здається, щойно відлунали оплески переможцям Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021 і завершив свою роботу наш ювілейний  Х Форум пивоварів і рестораторів, проте вже час подумати про наступне пивне змагання для пивоварної галузі України. Отже, оголошуємо дати:

VI Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2022 – 2-4 березня 2022 року, м. Рівне, готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»;

XI Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів – 24-25 березня 2022 року, м. Дніпро.

Ці пивні події стали знаковими для українського пивоваріння. Саме завдяки форумам, в основі концепції яких – впровадження новітніх технологій, вдосконалення пивоваріння України, вихід українських броварень на нові ринки, формується сьогодні нове обличчя пивної галузі. Крім цього, за останні декілька років набагато зросла якість продукції пивоварень. Український крафт успішно завойовує прихильність споживачів, відкриваючи для всіх нові стилі, нові смаки, навіть нові напрямки у виробництві напоїв!..

Як засновники й організатори Форуму пивоварів і Дегустаційного конкурсу ми, медіагрупа «Технології та Інновації», звісно, пишаємося досягненнями українських пивоварень. Але й не збираємося зупинятися на досягнутому. Разом із співорганізатором конкурсу, Київською Пивною лігою, ми активно пропрацьовуємо основні засади положення про конкурс, щоб зробити змагання пивоварів ще більш масовим і ще більш впливовим, а також залучити до участі в ньому не лише всі українські пивоварні, а й закордонні, насамперед зі Східної Європи.

Читайте також: V Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award: аналітика пивного змагання

Як продемонстрував досвід попередніх конкурсів, українське пиво в змозі гідно протистояти імпортним зразкам. Отож, звертаємося до пивоварів України: вже сьогодні, зараз відпрацьовуйте свої найкращі рецептури, творіть і створюйте нові цікаві сорти пива, тестуйте їх на своїх споживачах, щоб на початку березня наступного року завоювати прихильність пивних суддів і ПЕРЕМОГТИ!..

Ми вже зараз обговорюємо з пивоварами теми, які варто розкрити під час наступного Форуму пивоварів і рестораторів. Як свідчить досвід провідних броварень країни та з-за кордону, сьогодні на порядку денному – економіка пивоваріння і якість пива. Створити успішне високоякісне пиво, яке вподобають споживачі та матиме відмінні продажі, і при цьому дотриматися балансу собівартості і ціни продукту. А це – вартість хмелю та солоду, дріжджів, супутніх матеріалів, це досконале обладнання та кваліфіковані працівники.

Читайте також: Х Форум пивоварів і рестораторів: акцент на стабільність пива й завоювання українського та іноземного пивних ринків

Запрошуємо до співпраці технологічні компанії – виробників обладнання, дріжджів, солоду, хмелю тощо стати офіційними спонсорами конкурсу!

Контакти:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Більше інформації на сайтах: forum.techdrinks.infobeertechdrinks.com та у соцмережах  Facebook та Інстаграм.