Вінничанин Євген Вальчук cтав переможцем конкурсу українських пивоварів #TopBeerStartUp

05 Листопада 2018

Beermaster
Конкурс розпочався 23 липня. Учасникам треба було заповнити анкету та описати свій рецепт пива. Основними критеріями успіху пивоварів-початківців були творчість та унікальність ідеї. У фінал вийшли Олексій Ковалевський з Pine Ale, Євгеній Вальчук з Milk Red IPA, В’ячеслав Нестеренко з «Інший» IPA. Вони варили своє пиво на потужностях першого заводу компанії «Перша приватна броварня» у Львові.

Перемогу в конкурсі здобув вінничанин Євгеній Вальчук, отримавши звання першого beermaster в Insider Craft Hub. 22 дегустатори, в тому числі й експерти з Kyiv Beer Academy, одноголосно обрали його Milk Red IPA. Відзначимо, Євгеній варить пиво з червня 2016 року, на його рахунку вже 150 варок.

– Створення рецепту нового пива – дуже творчий момент, можу годинами сидіти й міняти та «крутити» рецептом, щоб вийшло щось дійсно цікаве.  Це, напевно, мій улюблений етап пивоваріння, – зізнається Вальчук.

Євген як переможець #TopBeerStartUp отримає можливість розпочати власну справу без фінансових чи будь-яких інших ризиків. І зовсім скоро він зварить свій переможний сорт Milk Red IPA на потужностях Insider Craft Hub, який буде представлений в лінійці бренду у магазинах.

– Якщо зварена партія крафту сподобається споживачеві, «Перша приватна броварня» розпочне обговорення постійної співпраці, – прокоментував Андрій Мацола, засновник та співвласник пивоварної компанії.