УВАГА! Змінено дату проведення VII Форуму пивоварів і рестораторів на 18-19 червня, Львів

05 Квітня 2019

Форум
VII Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відбудеться 18-19 червня у Львові. Головним Організаційним партером заходу виступить ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда». За традицією заходів від інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації», Форум стане дводенним та включить конференц-день на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26), секцію для шеф-кухарів, Пивний тур «Крафтовий шлях» і гастро-тур для рестораторів.

Найактуальніші теми у виступах та презентаціях українських і зарубіжних експертів, досвідчених пивоварів, виробників сировини, обладнання і технологій нададуть учасникам заходу ключі до виробництва пива найвищої якості за сучасними стандартами, що є основою успішного бізнесу!

Концепція Форуму залишається незмінною – головна секція буде присвячена технологіям пивоваріння і секретам якості пива. Говоритимемо про обладнання для пивоваріння, адже кожного року галузь народжує нові технології та вдосконалює процеси. Міркуватимемо про те, як поєднати ремісництво, коли пивовар вкладає душу в процес, і сучасний тренд до автоматизації виробництва. Шукатимемо баланс між інноваціями і крафтовим продуктом. В рамках Пивного туру «Крафтовий шлях», 19 червня, буде організована екскурсія на новий пивзавод «Театру пива «Правда», запуск в дію якого дозволив удвічі наростити обсяги виробництва знаменитого пива.

У фокусі: теми сировини, водопідготовки, упаковки, яка продає, пивного маркетингу і продажів, пивної кухні, законодавчих норм. В рамках традиційної виставки вітчизняні та європейські виробники техніки, технологій, сировини, пивоварного обладнання, маркування, закупорювання, супутніх продуктів презентуватимуть інновації, досягнення, дослідження, унікальні рішення.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

або на сайті forum.techdrinks.info