З Міжнародним днем пива! Ми віримо у вас, дорогі пивовари, beer guru та beer geeks!

02 Серпня 2019

З Міжнародним днем пива, дорогі пивовари! Ваша місія неоціненна, ви творите справжній крафтовий продукт і радуєте ним нас! А проєкт Beer.Technologies&Innovatoins, у свою чергу, працює, щоб популяризувати якісне пиво, різноманіття стилів і культуру споживання. Ми робимо наші журнали, сайти та заходи про вас і для вас!

Сьогодні підіймаємо келих ароматного IPA/APA/Stout/Lager/… за ваші успіхи, розвиток українського крафту, кожного пивоварного та ресторанного проєкту! Це додає нам натхнення, адже наразі триває активна підготовка до друку свіжого номера журналу Beer.Technologies&Innovatoins!

Ой, скільки цікавого ми підготували! Розповімо про обладнання, технології та особистості пивоварень IIIO Brewery, RED CAT Brewery, Волинський бровар, Охтирський пивоварний завод. Познайомимо із закордонним досвідом у статті майстра пивоваріння Олексія Черниша про пивоваріння Туреччини, а також з польським досвідом компанії Browamator®. Розповімо все про новий формат пивного закладу — “Чистопаб” сім`ї ресторанів Altbier.

І це тільки верхівка нашого друкованого айсберга! Інтерв`ю, технологічні статті, огляди найбільших українських фестивалів крафтового пива у Львові, Києві та Дніпрі з докладними коментарями пивоварів-учасників, тенденції галузі та ринку, секрети продажів. Детально — про що говорили, до яких висновків дійшли та що презентували на VII Форумі пивоварів та рестораторів у Львові. Десятки шпальт унікального досвіду, цікавої інформації та ідей чекають на вас всередині журналу!

Ознайомитися з попередніми випусками Beer.Technologies&Innovatoins та замовити їх можна на сайті