Звір Beer: переможець TopBeerStartUp здійснив мрію та відкрив пивоварню у Вінниці

13 Травня 2019

Новий проект
Засновники позиціонують своє виробництво, як першу вінницьку пивоварню крафтового пива. «Звір» з`явився на крафтовій мапі України нещодавно – 1 січня 2019 року. За півроку тут вже відпрацювали і варять лінійку з 6 сортів пива. Тож, давайте знайомитися!

Вже втихли розмови та суперечки навколо проекту Insider Craft Hub, вщухла інформаційна хвиля щодо першого конкурсу серед пивоварів #TopBeerStartUp, що відбувся минулого року. В ньому, нагадаємо, перемогу отримав вінничанин Євген Вальчук зі своїм сортом Milk Red IPA. Тоді Євген розповідав, що мріє про власну пивоварню.

Не минуло й року, як у Вінниці побудована та вже працює нова пивоварня з амбітною назвою «Звір». Нещодавно шість сортів «звіриного» пива презентували на Craft Beer & Vinyl Music Festival у Львові: «Новий пілс», «Вінницький лагер», «Мідна Леді», «КарамЕль», «Вітбірне», «Темна корівка».

Засновниками броварні є пивовар Євген Вальчук та засновники «Музею науки Вінниця». Як зазначається на сторінці проекту у Фейсбук, поєднали професійного пивовара та креативщиків з індустрії розваг шалена любов до пива та бажання відродити старі традиції пивоваріння Поділля, які беруть свій початок ще у ХVI столітті:

– Важко сказати, коли саме був випитий той визначальний келих, що спонукав нас створити власне крафтове пиво. А продегустовано було чимало! Наш шлях любові до пива пролягав через Чехію, де традиційне Pivo має особливу гіркоту і чистоту. Далі ми оцінили солодкувате й міцне пиво Бельгії. Звісно ж, не оминули паби Німеччини, відзначивши витриманий і безкомпромісний смак їхнього Bier. В США ми були вражені різноманіттям смаків the Beer – результатом експериментів американських пивоварів. Ось так ми й «захворіли» ідеєю зварити своє неординарне пиво і вразити ним як пивоманів так і тих, хто тільки розпочинає знайомство з цим пінним напоєм.

Планку поставили високу – створити унікальний продукт, найкращий в регіоні, який передає колоритну атмосферу Вінниці, і водночас, не поступається визнаним світовим сортам, а також долучити якомога більше земляків до пивної культури. Звісно, пиво вариться за авторськими рецептами головного пивовара Євгена Вальчука.