Гайд пивною кухнею: Шоу-ресторан ALTBIER – володар премії «СІЛЬ»

30 Серпня 2021

Шоу-ресторан

Нещодавно журналісти проєкту Beer.T&I відвідали шоу-ресторан AltBier, поспілкувались з шеф-кухарями і розпитали про собливості меню.

– Меню шоу-ресторану складається не тільки зі страв до пива, яке багаторазово визнано кращим в Україні. Найкраще поєднуються з пивом – смаколики з фритюру. Також в меню є страви, які підійдуть до будь-яких уподобань найвимогливіших гостей. Тут є розмаїття страв з риби, з овочей, багато салатів, десерти, крафтове морозиво та сорбети. Також ресторан пропонує страви, які підійдуть навіть для діточок, – розповідають власники.

До слова минулоріч, шоу-ресторан AltBier визнали найкращим пивним рестораном за версією Національної ресторанної премії “СІЛЬ”. Директор AltBier Сергій Коваленко наголошує, що запорука успіху – кваліфіковані майстри своєї справи.

– Не можна виграти завдяки шикарному мюзиклу, тому що ми ресторан із театром, а не театр. Не можна виграти тільки завдяки смачному пиву, до якого ми йшли дуже довго, з нами працювали 6 чеських пивоварів і український пивовар Віктор Ващук. Створити краще можна тільки за допомогою кращих: кухарів, пивоварів, режисерів. Коли співпрацюєш з десяткою кваліфікованих майстрів своєї справи, то стараєшся обрати квінтесенцію, яка забезпечить оту жадану сковорідку від премії “СІЛЬ”.

У шоу-ресторані не зупиняються на досягнотому і готові задовільняти навіть найвибагливішого гостя.

– До осінньо-зимового сезон шеф-кухар ресторану готує оновлення  розмаїття страв. Це означає, що скоро в нас буде нове меню, нові страви та як завжди нові позитивні емоції.

Читайте також: Пивна мапа України: друга презентація каталогу крафтового пива відбулася в Харкові

Також власники планують переробити бар шоу-ресторану.

Буде встановлено крутезне новітнє обладнання, яке дає можливість мати в асортименті понад 50 сортів крафту. Ми плануємо ставити на ці крани сорти ALTBIER, а також той український та не тільки крафт, який оберуть наші гості, – діляться в шоу-ресторані. – Тож ALTBIER знов вражає та догоджає своїм гостям, бо тільки ALTBIER, маючи свої три броварні, може собі дозволити задовольнити вподобання гостей!

У шоу-ресторані ALTBIER  можна святкувати будь-які свята! У закладі можна організувати сімейний обід, зайти на бізнес-ланч чи повечеряти в неймовірній атмосфері.

showrest-altbier.com.ua

Читайте також: Підбиваємо підсумки: більше сотні пивних закладів і технологічних компаній долучились до проєкту Beer. INSIDE. Пивна мапа України