ПРЕМІУМ ДЖЕРКИ – чудова закуска до пива

28 Травня 2020

Технологія
З-поміж невеликої кількості присутніх на українському споживчому ринку виробників м’ясних снеків привертає увагу продукція, виготовлена ТОВ «ЕКО 777». Здавалось б, що нового може запропонувати вітчизняний виробник у технології виготовлення м’ясних снеків, звичних для американського та європейського споживачів? У компанії стверджують, що технологія VITAL RAYS, з допомогою якої виготовляють снеки в камерах зневоднення АС «ІНДІГО», використовується тільки на їхньому підприємстві.

Збереження структури м’яса при виробництві снеків, усіх його мікро- та макроелементів – це філософія, яка
повинна стати зрозумілою кожному. В основі запропонованої технології зневоднення полягає здатність молекул води, присутніх у м’ясі, активно випаровуватися, поглинаючи певний спектр ІФЧ теплового випромінювання, аналогічного сонячному, так званих променів VITAL RAYS. Використання цього природнього феномену гарантує високу якість м’ясних снеків, неповторний смак і переваги, які полягають у тому, що:

• низька температура зневоднення забезпечує стовідсоткове збереження незамінних амінокислот, екстрактивних і мінеральних речовин;
• відсутність канцерогенів і димових газів при зневодненні дозволяє виготовити м’ясні снеки високої якості та натурального кольору без використання барв;
• промені VITAL RAYS активно знищують шкідливу мікрофлору: плісняві гриби, БГКП, МАФАМи.

Родзинка технологічного процесу – це прозорість снеків, яка свідчить про те, що в м’ясі не відбулася денатурація білка.

Компанія «ЕКО 777» пропонує джерки тільки зі свіжого та відбірного охолодженого м’яса свинини,
яловичини, конини, курки та індички з різноманітними смаками, які смакуватимуть найвибагливішим поціновувачам різних видів пива. На черзі – розробка рецептів для снеків з м’яса баранини.

ВЕЛИКОЮ  ПОПУЛЯРНІСТЮ КОРИСТУЮТЬСЯ ДЖЕРКИ В ТАКОМУ ПАКУВАННІ:
• у захисному середовищі зі смаком середземноморських трав, чилі, суміші перців, горіха
та кориці (для роздрібних покупців);
• у вакуумному середовищі зі смаком мускатного горіху та кмину, вишні барбекю, чилі з медом, базиліку та орегано, часнику та перцю (для оптових і роздрібних покупців).

Фахівці компанії готові розробити за індивідуальним замовленням джерки на будь-який смак до кожного з
видів пива. Належним чином продукцію компанії «ЕКО 777» оцінили альпіністи – підкорювачі вершини Монблан, а також відвідувачі магазинів і ресторанів Львова та інших міст України, любителі крафтового пива в барах дорогою до гірськолижного курорту Буковель і мешканці місцевих готелів.

Скуштувавши хоча б раз ПРЕМІУМ ДЖЕРКИ, ви ніколи не забудете їхній неповторний і неперевершений смак.