У Варшаві відкрили львівську «Ресторацію Бачевських»

05 Березня 2019

Експансія
Відтепер відчути атмосферу та скуштувати фірмові страви та наливки «Ресторації Бачевських» можна не лише у Львові, а й у серці Польщі – Варшаві. Тут 25 січня на алеї Крістіана Шуха запрацював Rest.Baczewskich, і що символічно – поряд з українським посольством, повідомляється на офіційому сайті компанії.

Відзначимо, «Ресторація Бачевських» входить до мережі закладів Kumpel group, відомої у крафтовому середовищі своїм пивом «Кумпель».

Засновники закладу не просто перенесли львівську концепцію, а вирішили адаптувати її для польської аудиторії. Оскільки «Ресторація Бачевських» спеціалізується на локальній кухні, то в новому закладі у меню присутні не лише галицькі страви та напої, а й звичайно традиційно польські, зокрема приготовлені за варшавськими кулінарними переписами.

Дизайн інтер’єру Rest.Baczewskichу Варшаві відрізняється від львівського – він тяжіє більше до пізнього арт-деко, водночас із адаптацією під сучасність.

На сьогодні меню ресторації складають тридцять страв, 400 позицій вин та 20 фірмових наливок. Але його планують систематично оновлювати та розширювати.

Наразі в закладі відкрили головний зал і бар. Згодом планують запустити наливкові підвали, оранжерею та літній дворик. Інформації, чи буде в новому закладі представлено пиво «Кумпель», наразі немає.