Дівчина-пивовар з Рівного зварила пиво з коноплями

03 Липня 2020

Конопляне пиво
Перше конопляне пиво зварили у Німеччині, відтоді цей напій став популярним у країнах Європи та Америки. В Україні конопляне пиво – велика рідкість. Минулого четверга в рівненській  пивоварні «Броварня на Грушевського» презентували новинку – «Конопляне пиво».

Над створенням цього сорту на броварні працювали близько 3 місяців. За словами, пивовара Ольги Боярської, ідея зварити конопляне пиво виникла під час VIII Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, на якому були присутні постачальники коноплі. Пивовари також скуштували схоже пиво в своїх колег, що й надихнуло на власну варку.

У багатьох це пиво одразу викликає посмішку, мовляв там присутня наркотична речовина. Проте справжні поціновувачі знають, що гарне поєднання хмелю з коноплею дає можливість виробникам експериментувати з цим напоєм. До того ж, постачальники канабісу одразу надають сертифікат, у якому запевняють, що сировина не містить наркотичних речовин.

«Конопляне пиво»  –  світлий лагер з ароматом канабісу та легкими трав’яними, квітковими й фруктовими нотками хмелю. Про рецептуру і  спосіб приготування пива розповідає Ольга:

Рецепт пива доволі звичний: вода, солод, хміль, дріжджі і душа пивовара. Щодо коноплі, то її додають на фінальній стадії приготування пива, щоб сповна розкрити аромат і смак рослини.

За словами Ольги Боярської,  новинка викликала неабиякий інтерес серед відвідувачів їхнього ресторану.